Lietuvoje prasidėjo naujojo „Audi A7 Sportback“ pardavimai

Lietuvoje prasidėjo naujojo „Audi A7 Sportback“ pardavimai ir tikimasi, kad pirmieji automobiliai pirkėjus pasieks dar šį mėnesį.

Šis „Gran Turismo“ klasės automobilis išsiskiria dinamiška išvaizda, itin pažangiomis skaitmeninėmis valdymo technologijomis, kurios užtikrina nepakartojamą važiavimo patirtį.

Be unikalaus dizaino, naujasis modelis pasižymi dar geresniu valdymu ir didesniu komfortu trumpose bei tolimose kelionėse, be to, šio modelio visi varikliai turi dalinę hibridinę technologiją.

„Naujasis „Audi A7“ yra tikras meno kūrinys. Šis keturių durų kupė įkūnija naują „Audi“ prabangios klasės dizaino kalbą, kurios principais sekant buvo sukurtas ir „Audi A8“, pristatytas 2017 m., ir ką tik Ženevos automobilių parodoje debiutavęs „Audi A6“ modelis.

„Audi A7“ išsiskiria naujausių technologijų įvairove – lietimu valdoma MMI sistema, 39 vairuotojo saugumui ir patogumui skirtos pagalbinės sistemos, 400 kitų individualiai pritaikomų funkcijų, dalinė hibridinė sistema ir dar daugiau.

Dizainas, technologijos, erdvumas ir komfortas yra tai, kas paverčia naująjį „Audi A7“ nepakeičiamu modeliu kasdieniams važiavimams ir ilgesnėms kelionėms”,– sako „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje ir Latvijoje Ilgvars Lubka.

„Audi A7 Sportback“ sujungia kupė dizainą, sedano erdvumą ir „Avant“ modelio įvairiapusiškumą. Šio modelio kūrėjai daug dėmesio skyrė asmeniniam vairuotojo komfortui bei automobilio dizaino detalėms.

Lyginant su „Audi A8“ išorės dizainu, naujasis „Audi A7 Sportback” turi platesnes ir žemesnes groteles, siauresnius priekinius žibintus ir išraiškingas oro įsiurbimo angas. Automobilyje įmontuoti „HD Matrix LED“ priekiniai žibintai su „Audi“ lazerinių šviesų technologija.

Galinė dalis išsiskiria vientisa šviesų juosta sujungtais galiniais žibintais – visiems aukščiausiai gamoje esantiems „Audi“ modeliams būdingu elementu, o atrakinus ar užrakinus automobilį vairuotojas pasveikinamas efektingai įsižiebiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis.

Išraiškingos linijos pabrėžia įspūdingus, net iki 21 colio dydžio siekiančius ratus – užuominą į „Audi“ visų varančiųjų ratų „quattro“ pavarą.

Naujasis MMI sistemos valdymas susideda iš 2 didelių, aukštos raiškos ekranų. 10,1 colio įstrižainės viršutinis ekranas yra pakreiptas į vairuotojo pusę, jis išsiskiria juodo stiklo paviršiumi ir pilko aliuminio apvadais, todėl kai ekranas yra išjungiamas, tampa nematomas prietaisų skydelyje.

Taip pat automobilyje integruota aukščiausios klasės „Bang & Olufsen Advanced Sound System“ garso sistema, perteikianti įspūdingą trimatį garsą automobilio gale sėdintiems keleiviams. Negana to, naujajame „A7 Sportback“ dar yra 39 vairuotojo saugumą ir patogumą didinančios pagalbinės sistemos.

Visi „Audi A7 Sportback“ varikliai komplektuojami su nauja daline hibridine sistema MHEV (angl. Mild Hybrid Electric Vechicle), užtikrinančia dar didesnį patogumą ir efektyvumą ir, važiuojant realiomis eismo sąlygomis, leidžiančia sutaupyti iki 0,7 l/100 km degalų.

Naująjį „Audi A7 Sportback“ galima įsigyti pasirinkus vieną iš dviejų galingų variklių – 3.0 TDI ir 3.0 TFSI.

Lietuvoje jau prasidėjo naujojo „Audi A7 Sportback“ pardavimai ir pirmieji automobiliai „Audi“ atstovybes Lietuvoje pasieks dar šį mėnesį. Šio modelio bazinė kaina yra 66 900 EUR.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus