Lietuvos baikeriai praneša: sezono atidarymas – atšaukiamas

Sekmadienį Lietuvos baikerių kongresas oficialiai pranešė, kad šių metų sezono atidarymas atšaukiamas.

„Informuojame, kad dėl COVID-19 epidemijos sezono atidarymas, turėjęs įvykti gegužės 2 d., atšaukiamas!“, – pranešė Baikerių kongresas.

Tradiciškai motociklininkų sezono atidarymas visoje Lietuvoje švenčiamas pirmąjį gegužės savaitgalį.

Šiais metais tai būtų buvęs jau 31-asis sezono atidarymas.

Baikerių kongresas praneša, kad dėl korona viruso atšaukiami arba perkeliami į kitus metus ir kiti renginiai, susiję su motociklizmu.

Kiekvienais metais per baikerių sezono atidarymą motociklininkai, lydimi policijos palydos, per miestą apvažiuoja garbės ratą.

Susidomėjimas motociklais auga

„Autoplius.lt“ komunikacijos vadovas Matas Buzelis pažymi, kad net ir ekonomikai sunkiu metu auga ne tik parduodamų motociklų kiekis, bet ir susidomėjimas jais.

„Remiantis „Regitros“ duomenimis, per paskutinius 6 metus A kategoriją turinčių vairuotojų Lietuvoje sumažėjo maždaug 8 procentais.

Paradoksalu, bet fiksuojame, kad susidomėjimas motociklais vis tiek didėja. Šių metų kovo mėnesį buvo parduodama daugiau motociklų nei praėjusių metų kovą, o negana to, didėjo ir susidomėjimas jais“, – tvirtina Matas Buzelis.

2020 metų kovo mėnesį susidomėjimas, o tiksliau – skambučių skaičius motociklų pardavėjams buvo 7,6 proc. didesnis nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

„Susidomėjimą motociklais lėmė ir į šalį sugrįžusi pavasarinė šiluma.

Karantino metu eilę dienų namuose praleidę žmonės siekia paįvairinti savo rutiną ir kol dažnas pilietis vakarus dabar praleidžia su knyga, filmu ar panašiu užsiėmimu namuose, dalis motociklų entuziastų nenusiramina nepravažiavę motociklu“, – priduria Autoplius.lt komunikacijos vadovas.

Automobilių rinkos ekspertas priduria, kad didžiausią paklausą šalyje turi japoniški naudoti motociklai.

„Autoplius.lt“ duomenimis, pirkėjai dažniausiai renkasi „Yamaha“, „Honda“, „Kawasaki“ bei „Suzuki“ markių motociklus. Tik penktoje vietoje pagal paklausą yra šių metų kovą buvo vokiški BMW modeliai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus