Mafijozui Asilui – griežtas teismo verdiktas: maksimali bauda ir „Mercedes“ konfiskacija

43-ejų kauniečiui Mindaugui Mažeikai, pravarde Asilas, kuris neblaivus ir apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų bei neturėdamas teisės vairavo kito žmogaus vardu registruotą „Mercedes Benz“, paskirta maksimali 2 tūkst. Eur bauda. Konfiskuotas ir minėtas automobilis.

„Transporto priemonės savininkė žinojo, kad M. Mažeika neturi teisės vairuoti transporto priemonę.

Todėl paskyrus M. Mažeikai ne jam priklausančios, tačiau jo vairuotos pažeidimo padarymo metu transporto priemonės konfiskavimą, nebūtų pažeisti proporcingumo ir protingumo principai.

Šiuo atveju visuomenės interesai yra pakankami, kad pateisintų nuosavybės teisių ribojimą“, – sakė bylą išnagrinėjusi Kauno apylinkės teismo teisėja Audronė Levinskienė.

M. Mažeika, pravarde Asilas, administracinėn atsakomybėn patrauktas buvo už tai, kad jis 2018 m. liepos 31 d. Kaune, Kęstučio g. − Vytauto pr., vairavo automobilį „Mercedes Benz“ neblaivus (0,51 promilės alkoholio), apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ir neturėdamas teisės vairuoti.

Ne pirmą kartą administracinėn atsakomybėn traukiamas M. Mažeika kaltę pripažino iš dalies.

Teigė, kad buvo išgėręs bokalą alaus, o narkotinių medžiagų tą dieną nevartojo, nors atlikti tyrimai parodė, kad M. M. buvo vartojęs kokaino.

Teismas M. Mažeikai paskyrė maksimalią bausmę, nes jis sistemingai ir šiurkščiai pažeidinėjo kelių eismo taisykles, nesilaikė moralės ir elgesio normų.

M. Mažeika teismo paskirtą baudą turi sumokėti per 40 d. nuo nutarimo įteikimo dienos, o apskundus nutarimą – ne vėliau kaip per 40 d. nuo pranešimo apie skundo nepatenkinimą dienos.

Nesumokėjus baudos, ją išieškos antstoliai.

Šis nutarimas per 20 kalendorinių dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus