Magistraliniame kelyje partrenktas be atšvaitų tamsoje buvęs pėsčiasis

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, vasario 21 d. (trečiadienį), šalies keliuose įvyko 6 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 6 žmonės. Partrenkti 3 pėstieji, vienas – pėsčiųjų perėjoje. Kiti 3 susidūrimai įvyko sankryžose.

Per parą įvyko 50 techninių eismo įvykių, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, du įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai išaiškino 13 neblaivų vairuotojų, 2 iš jų neturėjo teisės vairuoti. Pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo, kai nustatytas vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Ryte, 11.04 val., Utenos r., Zastrono k., magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 37 m. moteris, vairuodama automobilį „Audi A6“, sukdama į kairę, susidūrė su lenkiančiu sunkvežimių „DAF FT95“, kurį vairavo 63 m. vyras. Po susidūrimo nevaldomas sunkvežimis nuvažiavo nuo kelio į laukus.

Įvykio metu buvo sužeista ir dėl sužalojimų į ligoninę paguldyta automobilio „AudiA6“ vairuotoja. Laimei, du kartu važiavę vaikai, 9 metų ir pusantrų metų mergaitės, nenukentėjo.

Prieš pat vidurdienį, 11.27 val., Vilniaus raj., Mickūnų sen., Lytos km., 26 m. mergina, vairuodama automobilį „Nissan Almera“, išvažiuodama iš kiemo ir sukdama kairėn į Lytos gatvę nepraleido ir susidūrė su pagrindine gatve važiavusiu automobiliu „Audi A6“.

Automobilio „Audi A6“ vairuotojas bandė stabdyti, tačiau dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio ir slidžios kelio dangos automobilis tapo nevaldomas. Susidūrimo metu buvo sužalota automobilyje „Nissan Almera“ važiavusi 49 m. keleivė.

Vakare, 19.04 val., Tauragės r., magistraliniame kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, krovininį automobilį „Iveco“ vairavęs 41 m. vairuotojas, neapšviestame kelio ruože kliudė ant kelio važiuojamosios dalies stovėjusį 36 m. pėsčiąjį, kuris nedėvėjo rūbų su šviesą atspindinčiais elementais, nesegėjo atšvaito ir tamsoje buvo nematomas.

Dėl patirtų sužalojimų pėsčiasis paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių.

20.27 val. Kaune, Jonavos g., automobiliu „Opel Astra“, kurį vairavo 65 m. vyras, buvo partrenktas apšviestame kelio ruože, kuriame leistinas 70 km/val. greitis, per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjęs 55 m. pėsčiasis. Dėl patirtų sužalojimų sužeistasis paguldytas į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus