Masinių reidų metu pažeidėjus skalpuoja dar nematyti nežymėti automobiliai

Lietuvos policijai paskelbus apie visą savaitę truksiančius masinius reidus, socialiniuose tinkluose vairuotojai vieni kitus įspėja apie dar nematytus patruliuojančius nežymėtus policijos automobilius.

Visą šią savaitę, gegužės 6–12 d., policija vykdo reidus, skirtus vairuotojų leistino važiavimo greičio, pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolei, blaivumo, Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų, automobilių ir motociklų vairuotojų elgesio tikrinimui.

Policijos pareigūnai pripažino, kad šių reidų metu naudos viešąjį, neviešąjį ir mišrųjį patruliavimo metodus.

Jau po pirmųjų reido dienų socialiniai tinklai ėmė mirgėti vairuotojų įspėjimais, kad į gatves išvažiavo dar nematyti nežymėti policijos automobiliai.

Teko prasilenkti su betmenu sidabriniu touring (universalas – past.), tai ar man pasirodė, ar viduje sėdėjo du policijos pareigūnai. Numeriai HGB ar HJB“.

Tai čia policijos BMW E61 senas, iš kur jie ištraukė tokį modelį.. Keista, kad matei Vilniuje, nes lyg ir Telšių, ir Klaipėdos apskrityse dirba“.

Man išvis kyla įtarimas, ar policija neapsikeitė nežymėtais automobiliais. Jau ne pirmą girdžiu, kuris sako matęs nežymėtą, bet iš kito miesto“.

Automobilių sąrašas plečiasi

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ apie nežymėtą ir daugeliui iki šiol mažai kam žinomą 5 klasės BMW (E61) jau yra rašęs.

Policija nebuvo linkusi atvirauti apie tarnybinius automobilius.

Visgi užsiminta, kad šalies keliuose atsiras dar daugiau nematytų ir nežymėtų policijos automobilių.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris teigė, kad tokiems pokyčiams vairuotojai turi ruoštis, nes nežymėtų automobilių šalies keliuose sparčiai daugės.

„Patruliavimas nežymėtais automobiliais didės pakankamai ženkliai, nes, matome, kad tai vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti eismo saugumą“, – sakė gen. komisaro pavaduotojas E. Šileris.

Pranešk apie KET chuliganą

Primename, kad visą šią savaitę policija rengia masinius reidus ir kviečia aktyviai pranešti vietos policijai apie Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, pasižyminčius įžūlumu ir akivaizdžia grėsme kitiems eismo dalyviams.

Norite pasidalinti savo pastebėjimais, rašykite info@autobanas.lt arba privačia „facebook“ žinute.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus