„Mercedes Benz“ naujienos: patobulinti C klasės modeliai – jau šių metų liepą

Artėjant vasarai „Mercedes Benz“ pristato naujausius šio sezono pasiūlymus – C klasės kupė, kabrioletą, sedaną ir universalą. Tobulinant šiuos modelius atsižvelgta, kad vairuoti būtų patogu ir saugu, o papildoma įranga užtikrintų maksimalų komfortą. Rinkose šie automobiliai pasirodys 2018 m. liepą.

Naujieji varikliai

Pristatomi modeliai turės naujus variklius: C 200 ir C 200 4MATIC – keturių cilindrų benzininius, kurių benzino sąnaudos – 1,5 litro. Taip pat jie aprūpinti papildomu 48 kW/AG variklio galios padidėjimu su „EQ Boost“. Kiti privalumai – laisvos pavaros režimas (gliding mode) ir rekuperacinio stabdymo sistema.

Naujasis C 220 d – 4 cilindrų dyzelinis variklis, priklausantis naujausiai variklių šeimai. Būdamas 143 kW (194 AG) galingumo, jis pasiekia 18 kW (194 AG) daugiau nei ankstesni modeliai. Šis variklis išsiskiria novatoriškomis savybėmis – aliuminiu karteriu ir plieninių stūmoklių deriniu.

Naujuosiuose modeliuose AMG C 43 4MATIC yra 6 cilindrų dvieilis variklis, kurio galia yra 287 kW (390 AG). Tai yra 17 kW daugiau nei ankstesniuose modeliuose.

Naujausios ir patobulintos funkcijos

„Mercedes Benz“ C klasės modeliai aprūpinti patobulintais patogumo sprendimais, kurie jau pasitvirtino S klasės modeliuose. Vienas jų – „Driving Assistance Plus“. Tai naujausia vairavimo pagalbos sistema su funkcijomis „Distronic“ ir „Active Steering Assist“. Jos dar labiau prisideda prie vairavimo saugumo – automatiškai sureguliuoja greitį prieš posūkius, sankryžas ir kitas kliūtis.

Automobilyje integruota „Multibeam LED“ ir „ULTRA RANGE Highbeam“ sistemos leidžia labai greitai ir tiksliai elektroniniu būdu sureguliuoti priekinius žibintus pagal esamas eismo sąlygas. Kai sistema neaptinka arti kitų eismo dalyvių, kelias tiesus ir automobilio greitis viršija 40 km/h, „ULTRA RANGE Highbeam“ įjungiamas automatiškai. Tai užtikrina didžiausią matomumą.

Taip pat naujuosiuose modeliuose virš prietaisų skydelio sumontuotas 12,3 colio įstrižainės ekranas su trimis galimais ekrano dizaino stiliaus pasirinkimais: klasikiniusportiniu ir progresyviu. Juos galima greitai keisti pagal vairuotojo norus ir salono interjerą.

Patogumo sistemos

Naujuosiuose modeliuose nepamirštas ir patogumas. Jį užtikrina komforto sistema „Energizing“. Ji, atsižvelgdama į oro sąlygas, reguliuoja klimato kontrolės sistemos (tarp jų – ir aromatines) bei sėdynių (šildymas, ventiliacija, masažas) funkcijas. Komforto sistema taip pat leidžia sukurti specialią geros savijautos sistemą, kuri reguliuojama pagal vairuotojo bei keleivių nuotaiką ir poreikius.

Modeliuose esantis naujosios kartos „Comand Online“ pasiūlys 3D navigaciją su topografiniais žemėlapiais ir pastatais. Navigacijos žemėlapyje pateikiama išsami informacija apie eismo situaciją, įspėjamieji pranešimai „Car to X“, orų prognozė, artimiausios degalinės ir degalų kainos, stovėjimo aikštelės.

Tarp papildomų priedų – garso sistema, kuri turi 9 stiprintuvus. Jų bendra galia siekia 225 W. Tai yra tarpinis variantas tarp standartinės ir erdvinės garso sistemos, tad automobiliuose bus galima mėgautis nuostabiu garsu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus