Mieste – BMW ir motociklininko „dragas“: perspėja automobilių vairuotojus

Motociklininkai sutaria, kad daugeliu atvejų iš automobilių vairuotojų sulaukia provokacijų, siekiant palenktyniauti.

Ar turi automobilių vairuotojai šansų prieš dviračius plieninius žirgus?

Vargu, tačiau ne veltui motociklininkai sulaukia ir daug provokacijų, nes daugelis galvoja priešingai. O kartais ir įvyksta priešingai.

Tačiau anot socialiniame tinkle pasiskelbusio „Žalio motoraiderio pastebėjimai – Green motorider’s remarks“, priešingai įvyksta tik todėl, kad motociklininkų vairuotojai nusileidžia ir atleidžia gazo rankeną.

Puslapyje autorius paviešino BMW automobilio ir motociklininko drag lenktynes.

Anot autoriaus, visiškai nesvarbu nei kokia šių, nei kitų tokių provokacijų baigtis, nes automobiliai tiesiog neturi šansų prieš motociklus, o pagrindinis skirtumas tarp vairuotojų – suvokimas.

„Žiebiasi žalia, kolega suka rankena, šauna į priekį, o čia kairėje buvusio BMW šoferiukas nusprendžia nepasiduoti. Kai užmynė gazą žmogus, tai tooookie smirdintys dūmai jam iš šik….nos parūko…. :O

Pasidavė motobrolis provokacijai, nulenktyniavo tolyn. O gaila… Tokių norinčių aplenkti mocą mūsų gatvėse tikrai daug. Bet ar verta su jais varžytis? Nemanau…

Šitų bandančių aplenkti mocus, pasitaiko nuolat. Kaip jie didžiuojasi savimi, kai išsiveržia į priekį!

Bet jie nesupranta vieno – mocą jie aplenkė tik todėl, kad tas leido save aplenkti. Leido, nes nematė prasmės žaisti lenktynių trasos gatvėje.

Lenktynių pabaigos nemačiau, bet esu įsitikinęs, kad BMW šansų neturėjo. Ypač mačius, kokius dūmus jis skleidė. Na, netraukia jis, netraukia…

O jei pjaudamas variklį ir išsiveržė į priekį, tai tik todėl, kad motobrolio išmintis nugalėjo ir atleido rankeną jis duodamas *** kelią“, – rašo autorius puslapyje „Žalio motoraiderio pastebėjimai – Green motorider’s remarks“.

Klausimas, kaip tokias lenktynes įvertintų ir policijos pareigūnai.

Net jei ir nestovėtų pareigūnai lenktynių vietoje su greičio matuokliais, vargu, ar abu eismo dalyviai nesulauktų pastabų, o gal net ir baudos.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus