Mirtinai partrenktas pėsčiasis – ieškomas kaltininkas

Pirminiais duomenimis, rugsėjo 4 d., antradienį, mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – trys nepilnamečiai automobilių keleiviai, 2 metų berniukas ir dvi 17-metės merginos.

Įvyko du susidūrimai nepasirinkus atstumo iki priekyje važiavusių transporto priemonių, 2 nuvažiavimai nuo kelio, nepasirinkus saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldžius vairuojamų automobilių, įvyko du susidūrimai sukant į kairę ir nepraleidus tiesiai pagrindiniu keliu važiavusių automobilių.

Vieną eismo įvykį sukėlė teisės vairuoti neturintis asmuo, nelaimingo atsitikimo metu buvo partrenkta pėsčioji, o pėsčiųjų perėjoje su dviračių taku buvo partrenktas dviračio vairuotojas.

Vieno eismo įvykio metu žuvo žmogus, 48 metų pėsčiasis. Vakare, apie 21.40 val., Raseinių rajone, Ariogaloje, nenustatytas automobilis partrenkė 48 metų pėsčiąjį ir iš įvykio vietos paspruko. Atvykę medikai konstatavo pėsčiojo mirtį. Policija dėl įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą.

Naktį, 02.06 val., Vilniuje, Eišiškių pl., 27 m. vaikinas vairavo automobilį „BMW530“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi.

Eismo įvykio metu nukentėjo trys automobilyje važiavę keleiviai, 22 m. vaikinas ir dvi 17-metės merginos, pats vairuotojas ir dar vienas, 21-erių keleivis, sužeisti nebuvo.

17.11 val., Panevėžio rajone, rajoniniame kelyje Sidabravas–Birželės–Naujamiestis, vairuojamo automobilio „Audi A4“ nesuvaldė 32 metų vairuotoja.

Automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir apvirtus buvo sužeista pati vairuotoja ir kartu važiavęs 2 metų berniukas, dar vienas kartu važiavęs vaikas, 7 metų berniukas ir 55 metų keleivė nenukentėjo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus