Molėtų plente BMW vairuotojas sukėlė masinę avariją

Netoli Vilniaus į avariją pateko keturi automobiliai. Vieno jų vairuotoja tik per plauką išvengė susidūrimo kaktomuša ir skrydžio nuo kelio į medžius. Vieną moterį greitoji pagalba išvežė į ligoninę.

Avarija įvyko pirmadienį, Molėtų plente ant vadinamosios „betonkės“.

Sostinės link važiuojantis „Audi A6“ stabtelėjo prie įvažiavimo į kairėje pusėje esančią poilsio aikštelę ir laukė galimybės atlikti kairįjį posūkį.

Tačiau iš paskos važiavęs BMW vairuotojas per vėlai pastebėjo kliūtį. Išsigandęs, kad nespės sustoti, vairuotojas pasirinko labai rizikingą manevrą – įsuko į priešpriešinę eismo juostą.

BMW vairuotojas tokiu būdu bandė apvažiuoti stovintį „Audi“ automobilį, tačiau priešprieša važiavo „Mitsubishi“ automobilis, kurį vairavo moteris ir su juo susidūrė.

„Važiavome mes iš Vilniaus į Molėtus. Žmogus parodė posūkį („Audi“) ir prieš nosį atlėkė BMW, kuris bandė prašokti („Audi“) ir tiesiai į mane trenkėsi“, – išgąsčio neslėpė „Mitsubishi“ vairuotoja.

Moteris, vengdama smūgio kaktomuša, dar spėjo automobilį pasukti į dešinę. Stiprus smūgis įvyko šonu, dėl ko automobilis buvo nusviestas į griovį.

Tikėtina, kad automobilis būtų nuvirtęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medžius, bet pakibo ant kelio atitvarų.

Paskui „Mitsubishi“ vairuotoją važiavo „Volvo“, kurio vairuotojas vos spėjo išvengti susidūrimo.

Tik laimingo atsitiktinumo dėka eismo dalyviai stipriai nenukentėjo, tačiau „Mitsubishi“ automobilis, vargu, ar bus remontuojamas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus