Motociklai, mopedai ir dviračiai vis dažniau patenka į eismo įvykius

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 30–gegužės 1 dienomis šalies keliuose įvyko 20 eismo įvykių. Per dvi paras eismo įvykiuose buvo sužeisti 27 žmonės.

Pirmadienį, balandžio 30 d. keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, sužeista 14 žmonių. Tarp sužeistųjų pirmadienio eismo įvykiuose 3 nepilnamečiai, 2 keleiviai ir vienas mopedo vairuotojas. Šventinį antradienį keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių, tarp kurių buvo 3 nepilnamečiai, du pėstieji ir vienas dviratininkas.

Pirmadienį–antradienį eismo įvykiuose daugiausia buvo sužeista transporto priemonių keleivių – 10, ir dvirãčių transporto priemonių vairuotojų –7 žmonės (1 mopedo, 3 motociklų ir 3 dviračių vairuotojai), taip pat sužeisti 5 pėstieji ir 5 automobilių vairuotojai.

Per dvi paras keliuose įvyko 111 eismo įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo, 1 įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Eismo įvykiuose dalyvavo 9 dviračiai, 3 motociklai ir 1 mopedas.

Balandžio 30–gegužės 1 dienomis pareigūnai nustatė 57 neblaivius vairuotojus, 27 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, taip pat išaiškino 46 asmenis, vairavusius neturint tam teisės, 7 tokie vairuotojai buvo neblaivūs.

Per dvi paras nustatyta 13 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, 299 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, taip pat išaiškinti 95 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad šiltuoju metų laikotarpiu kelių eisme dalyvauja vis daugiau dvirãčių transporto priemonių. Prašome visų eismo dalyvių būti dėmesingais ir atidžiais. Vairuotojai, įsitikinkite, kad manevruodami, nesudarysite kliūties motociklui ar mopedui.

Išvažiuodami iš kiemo, atkreipkite dėmesį į kelią kertančius dviračių vairuotojus. Dviračių vairuotojų prašome imtis ypatingų atsargumo priemonių vietose, kur eisme dalyvauja pėstieji.

Primename, kad dviračiais važiuoti per pėsčiųjų perėją yra draudžiama, o važiuojant šaligatviu ar pėsčiųjų taku, privaloma duoti kelią pėstiesiems, netrukdyti jiems ir nekelti pavojaus. Dėkojame kiekvienam, atsakingai dalyvaujančiam eisme.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus