Naktį siautėjo beteisis pavėžėjas – sudaužė keturis automobilius

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, užfiksuota didelė avarija, kurioje susidūrė iš viso net keturi automobiliai.

Kaip paaiškėjo, avarijos kaltininkas – pavėžėjas, dirbantis su „Toyota Prius“ automobiliu.

Eismo įvykis nutiko Geležinio Vilko gatvėje, važiuojant nuo miesto centro link Baltupių mikrorajono.

Pavėžėjas, vežęs keleivius, nutarė apsisukti draudžiamoje vietoje. Šioje vietoje leidžiama apsisukti eismo dalyviams, kurie atvažiuoja nuo Baltupių, tačiau pavėžėjas atvažiavo nuo centro.

Apsisukant įvyko susidūrimas su priešais važiuojančiu „Mercedes-Benz“ automobiliu. Smūgio būta itin stipraus – sudužo „Mercedes“ priekinė dalis.

Taip pat į eismo įvykį pateko dar du automobiliai, kurie važiavo šalia, tačiau taip stipriai jie nenukentėjo.

Apdaužytas ir pavėžėjo „Toyota Prius“ automobilius, iššovė automobilio oro pagalvės. Visa laimė, tačiau klientams medikų pagalbos neprireikė. Tiesa, vairuotojas buvo išvežtas į ligoninę.

Paaiškėjo, kad pavėžėjas ne tik grubiai pažeidė Kelių eismo taisykles (KET), tačiau ir vairavo neturėdamas teisių.

Kiek laiko vyras dirbo pavėžėju, neaišku, tačiau situacija kelianti šiurpą – asmuo, neturintis teisių, dirba pavėžėju, vežioja klientus, kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Ši situacija tai puikiai atspindi.

Maža to, atvykęs pavėžėjo kolega ir paėmęs klientus, kurie pateko į avariją, taip pat nutarė apsisukti vietoje, kurioje draudžiama.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Kkka
    04 kovo, 21:51 Kkka

    Dekokite Simasiui, cia jis leido nekontroliuojamai vezioti keleivius. Asmeniskai pazystu dar du pavezejus, kurie dirba be teisiu, per internetines racijas (zello) puikiai zino kur reidai ir sekmingai apvaziuoja. Jokiu leidimu nereikia, draudimai netinkami, techapziura kas 2 metai, mokescius galima slepti – aciu Simasiau!

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus