Neblaivi taksi vairuotoja sukėlė masinę avariją

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, kovo 13-tąją, antradienį, šalies keliuose įvyko 14 eismo įvykių. Tragiško eismo įvykio metu žuvo žmogus, 61 metų vairuotojas.

Per parą įvykiuose buvo sužeista 18 žmonių, tarp sužeistųjų – trys nepilnamečiai, du iš jų buvo partrenkti pėsčiųjų perėjose Klaipėdoje ir Marijampolėje, eismo įvykyje Vilniuje nukentėjo keleivė, 2 metų neturinti mergytė. Sužeisti 6 pėstieji, 4 iš jų buvo partrenkti pėsčiųjų perėjose.

Per parą policija užregistravo 60 techninių eismo įvykių, 3 įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Nustatyta 10 neblaivių vairuotojų, 5 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Ryte, apie 8.07 val., Raseinių r., Žemaičių pl., kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, 61 m. vyras, vairuodamas automobilį „BMW 530“, manevruodamas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apvirtęs trenkėsi į medį. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „BMW 530“ vairuotojas bei sužeistas kartu važiavęs 22 m. keleivis, kuris dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Popietę, 13.23 val., Marijampolėje, Vilkaviškio g., automobilis ,,VW Golf’“, vairuojamas 20-mečio vaikino, nesustojo prieš pėsčiųjų perėją, kai šalia važiavęs automobilis sustojo, kad praleisti pėsčiuosius, ir partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį 15-metį paauglį, kuris dėl sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę.

14.35 val., Kauno r., kelio „Via Baltica“ atkarpoje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, neblaivus 41 m. vyras, vairuojamas automobilis „VW Golf“, sukdamas į dešinėje esančią degalinę, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Vairuotojui buvo nustatytas vidutinis, 2,20 prom. girtumo laipsnis. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

15.01 val., Anykščių r., kelyje Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, automobilį „Mercedes Benz“ vairavęs 46 m. vyras nepastebėjo šalia kelio sustojusio Anykščių kelių tarnybos automobilio „Renault Master“ su priekaba, iš kurio buvo išlipęs kelių tarnybos darbuotojas. „Mercedes Benz“ atsitrenkė į priekabą, kuri virsdama sužalojo išlipusį darbuotoją. Vyras buvo sužeistas ir paguldytas į ligoninę.

15.30 val., Šiauliuose, Tilžės g., 18-metis jaunuolis, vairuodamas automobilį „Volvo V40“, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią 22 m. pėsčiąją. Nukentėjusioji dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Vakare, 18.55 val. Kaune, Birštono g., automobilį „Mercedes Benz 320CDI“ su „taksi“ plafonu vairavusi teisės vairuoti neturinti, neblaivi 36 m. moteris, sankryžoje sukdama į kairę susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „BMW525i“, po smūgio įslydo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į prieš sankryžą sustojusį automobilį „Toyota Corolla Verso“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į greta sustojusį automobilį „BMW X3“.

Eismo įvykio metu apgadinti keturi automobiliai, sužeista įvykį sukėlusi neblaivi automobilio „Mercedes Benz“ vairuotoja, jai nustatytas vidutinis, 1,91 promilės girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

18.48 val., Vilniuje, Parodų – Miškinių g. sankryžoje, 19-metė mergina, posūkyje nesuvaldė vairuojamo automobilio „Chrysler Pacifica“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą. Automobilyje kartu važiavo 24 metų mergina, 12 metų berniukas ir 2 metų neturinti mergytė. Mergytė buvo vežama nenaudojant vaikų saugumui skirtos kėdutės ir eismo įvykio metu patyrė sužalojimus, dėl kurių buvo paguldyta į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus