Neblaivių vairuotojų medžioklė tęsiasi

Kaip ir kiekvieną savaitę, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų vykdomų policinių priemonių metu, vienas po kito demaskuojami neblaivūs vairuotojai.

Savaitgalį vykdyto reido metu buvo patikrinta 712 transporto priemonių ir jų vairuotojų, iš kurių nustatyti 28 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. 4 atvejais Kelių policijos skyriaus pareigūnų buvo nustatyti atvejai, kai asmenys vairavo apsvaigę nuo alkoholio, t. y.:

  • Vairuotojas (gimęs 1960 m.) buvo sustabdytas Mažeikių r., Kalnijos k., jam nustatytas 0,98 promilės girtumas.
  • Vairuotojas (gimęs 1949 m.) buvo sustabdytas Telšiuose, Tryškių g., jam nustatytas 0,80 promilės girtumas.
  • Vairuotojas (gimęs 1978 m.) buvo sustabdytas Telšių r., Patausalės k., jam nustatytas 0,24 promilės girtumas. Asmuo yra pradedantysis vairuotojas, todėl jam galioja reikalavimas vairuoti transporto priemones esant blaiviam.
  • Dviračio vairuotojas (gimęs 1963 m.) buvo sustabdytas kelyje Užventis-Tryškiai-Viekšniai, jam nustatytas 1,91 promilės girtumas.

Vykdytos priemonės metu nustatyta 12 greičio viršijimo atvejų, 7 atvejais asmenys kalbėjo mobiliojo ryšio priemone, naudodamiesi rankomis, 3 kiti pažeidimai.

Per savaitę eliminuoti dar 3, savo ir kitų eismo dalyvių saugumui kėlę pavojų neblaivūs vairuotojai, kurie neišvengs baudžiamosios atsakomybės, t. y.:

  • Telšių r., vyras (gimęs 1987 m.) vairavo keturratį motociklą „Bagy“, ne tik neblaivus (nustatytas 2,69 promilės girtumas), bet ir neįgijęs teisės vairuoti. Negana to, jis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į iš priekio atvažiuojantį automobilį.
  • Kelmės r., vyras (1962 m.), neturėdamas teisės vairuoti ir būdamas neblaivus (nustatytas 2,53 promilės girtumas) sėdo prie vairo.
  • Mažeikių r., automobilį vairavo neblaivi (nustatytas 1,82 promilės girtumas) moteris (gimusi 1978 m.).

Policijos pareigūnai įspėja, kad ir toliau bus skiriamas išskirtinis dėmesys eismo dalyvių kontrolei, ypač neblaiviems vairuotojams iš eismo eliminuoti.

Didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus