Neįtikėtina: užsienyje sudaužytas Lietuvos policijos komisariatas ant ratų

Kai nesiseka, tai nesiseka – taip būtų galima apibūdinti situaciją su Lietuvos policijos turimais naujaisiais „Volkswagen Transporter“, geriau pažįstamais, kaip komisariatais ant ratų, automobiliais.

Šią savaitę jau rašėme, kad vienas policijos komisariatas ant ratų buvo taranuotas Šilutės rajone kelyje Degučiai-Usėnai.

„Policijos pareigūnų automobilį „Volkswagen Transporter“ taranavo vyro vairuojamas „Volkswagen Passat“, – skelbė žiniasklaida.

Neįtikėtina, tačiau ketvirtadienį į eismo įvykį pateko dar vienas komisariatas ant ratų, tačiau ne Lietuvoje, o Slovakijoje.

Kaip praneša Policijos departamentas, Klaipėdos policijos pareigūnų automobilį taip pat taranavo.

Ketvirtadienį apie 18:10 val. vietos laiku, Slovakijos kalnuose, į namo vykstančių Lietuvos policijos pareigūnų tarnybinį mikroautobusą „VW Transporter“ atsitrenkė lenkimo metu į priešpriešinę eismo juostą išvažiavęs Slovakijos piliečio vairuojamas automobilis KIA CEED, kuris dar susidūrė ir su priešprieša važiavusiu „Skoda Superb“.

Ironiška, nes Klaipėdos pareigūnai šią savaitę Serbijos kolegoms pristatė savo naudojamas tarnybines transporto priemones (komisariatus ant ratų) ir jų aprūpinimui skirtą įrangą.

Modernius automobilius pristatė, tačiau neišvengė ir incidentų su komisariatais ant ratų į kuriuos gana dažnai patenkama Lietuvoje. Galbūt net per dažnai.

Susidaro įspūdis, jog pareigūnams šie automobiliai lyg prakeikti. Apie sudaužytą mikroautobusą rašėme vos prieš kelias dienas, taip pat vasario mėnesį, sausio, gruodžio ir t.t.

Šiuos automobilius policijos pareigūnai gavo visiškai naujus, todėl kyla klausimas, kodėl šie automobiliai taip dažnai patenka į eismo įvykius.

Kalta tarpinė tarp vairo ir sėdynės, o gal automobilius vertėtų pašventinti dar kartą? Internautai svarsto įvairiausias versijas, tačiau tikėtina, jog pritrūksta įprasto atsargumo.

Apie komisariato ant ratų avariją rašėme vasario mėnesį:

Šiauliuose, P. Cvirkos – Žemaitės g. sankryžoje, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Šiaulių apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiojo patrulio, vykdamas į iškvietimą su įjungtais šviesos ir garso signalais įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo XC90“, vairuojamu vyro (g. 1973 m.).

Per eismo įvykį apgadinti abu automobiliai bei sužalotas tarnybiniu automobiliu važiavęs vyriausiasis patrulis, kuris dėl peties sumušimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Po susidūrimo policijos automobilis apvirto.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus