Nepatinka kaimyno automobilis – paskųskite savivaldybei

Kaimyno automobilis ilgai stovi kieme ir užima stovėjimo vietą? O galbūt automobilis primena tik metalo laužą ir neišeina susitarti dėl jo likvidavimo? Apskųskite tokį kaimyno automobilį Vilniaus savivaldybei!

Savivaldybė pažada, kad toks automobilis bus nutempiamas priverstinai, o vieta daugiabučio kieme – atlaisvinta.

Maža to, išsiaiškinus apleistos ir nenaudojamos transporto priemonės savininką, gresia bauda.

„Raginame nenaudojamų, be priežiūros paliktų transporto priemonių savininkus jomis pasirūpinti ir kuo skubiau jas pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų.

Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis vietomis automobiliams statyti, bet yra ir opi problema aplinkosauginiu požiūriu“, – įspėja Vilniaus savivaldybė.

Nenaudojamas transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama bauda nuo 70 iki 140 eurų.

Už pakartotinį nusižengimą gresia baudą nuo 140 iki 300 eurų.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Vilniaus savivaldybės teigimu, pirmųjų 50 seniai neeksploatuojamų, parkavimo vietas užimančių, apleistų automobilių nebeliks per birželį.

Aktyvūs vilniečiai kviečiami pranešti apie senus apleistus neeksploatuojamus automobilius Viešosios tvarkos skyriui el. paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt arba tel. (8 5) 219 7948.

Būtina nurodyti transporto priemonės adresą, automobilio markę, spalvą, valstybinį numerį, datą ir laiką, kada pastebėta transporto priemonė, ir, jei įmanoma, pridėti transporto priemonės nuotrauką.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus