Nepilnamečių sužeidimų eismo įvykiuose išvengti nepavyko

Pirminiais duomenimis, rugsėjo 3 d., (pirmadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 12 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 16 žmonių. Tarp sužeistųjų įvykiuose – penki nepilnamečiai: 17-metis motociklo vairuotojas, 16-metis mopedo vairuotojas, 15, 12 ir 10 metų automobilių keleiviai.

Pirmadienį įvyko 54 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 4 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

10.46 val., Šiauliuose, Dainų g., 18-metis automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiavusio mopedo „Yamaha“, kurį vairavo 16-metis paauglys ir su juo susidūrė. Įvykio metu mopedo vairuotojas buvo sužeistas ir dėl kojų sužalojimų gydomas ambulatoriškai.

13.52 val. Vilniuje, O.Milašiaus g., 22 metų vaikinas vairuodamas automobilį „Renault Megane Scenic“, nesilaikė saugaus atstumo iki priekyje važiavusio automobilio „Citroen C5“, šiam pristabdžius, atsitrenkė į jo galinę dalį. Eismo įvykio metu nukentėjo abiejų automobilių keleiviai – automobilyje „Renault Megane Scenic“ važiavusi 21 metų mergina ir automobilyje „Citroen C5“ vežamas 10 metų berniukas. Sužeistieji gydomi ambulatoriškai. Iš įvykį sukėlusio jauno automobilio „Renault“ vairuotojo teisė vairuoti buvo atimta.

16.10 val., Vilniaus r., kelyje Kirtimai–Pagiriai–Baltoji Vokė, 35 metų vyras, vairuodamas automobilį „Peugeot 806“, sukdamas į kairę nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Mercedes Benz CLK230“, ir su juo susidūrė. Po susidūrimo automobilis „Mercedes Benz“ nevaldomas įvažiavo į priešpriešinę eismo juosta, kur kliudė mažą krovininį automobilį „Iveco“. Įvykio metu sužalojimus patyrė „Mercedes Benz“ vairuotojas, kuris gydomas ambulatoriškai.

Vėlai vakare, 22.58 val., Marijampolės sav., Tarašiškių k., 19-metis vaikinas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Audi A6“, uris nuvažiavo nuo kelio į griovį. Įvykio metu buvo sužeista ir į ligoninę paguldyta 19-metė keleivė.

Antradienio naktį, 02.06 val., Vilniuje, Eišiškių pl., 27 m. vaikinas vairavo automobilį „BMW530“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Eismo įvykio metu nukentėjo trys automobilyje važiavę keleiviai, 22 m. vaikinas ir dvi 17-metės merginos, pats vairuotojas ir dar vienas, 21-erių keleivis, sužeisti nebuvo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus