Netikėtas policijos reidas – tikrino vairuotojus po krepšinio rungtynių

Ketvirtadienio vėlyvą vakarą Kaune, po Žalgirio arenoje įvykusių krepšinio rungtynių, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti ir juos užkardyti.

Priemonės metu vos per per keletą valandų su pareigūnais pabendravo daugiau nei 300 vairuotojų.

„Nors didžiausias dėmesys buvo skirtas neblaivių vairuotojų kontrolei, džiugu, jog priemonės metu nenustatėme nė vieno neblaivaus vairuotojo, kuris viršytų leistiną alkoholio kiekį kraujyje.

Tiesa, trims vairuotojams teko sunerimti, kai jiems buvo parodytas alkoholio matuoklis su jame degančiais promilių rodmenimis“, – apie reido rezultatus pasakoja Kauno apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai, teigdami, kad trys vairuotojai neviršijo leistino alkoholio kiekio: 0.13 prom., 0,12 prom. ir 0,08 prom.

Priemonės metu pareigūnai užfiksavo:

  • vieną vairuotoją neturintį teisės vairuoti transporto priemones;
  • dar vienam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas dėl chuliganiško ir pavojingo vairavimo.

Taip pat priemonės metu pareigūnams teko priminti vienam vairuotojui apie  galimas neatsakingo vairavimo pasekmes.

Pastebėjus be saugos diržo važiuojantį vairuotoją, netrukus jį sustabdė ir priminė, dėl ko vairuotojams privalomas saugos diržas.

Dar vienas kelių eismo taisyklių pažeidimas užfiksuotas, tikrinant turimus dokumentus – sustabdytas automobilis buvo neįregistruotas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus