Nufilmavo: policija persekiojo girtą vairuotoją 190 km/val. greičiu

Policija paviešino girto vairuotojo gaudynes, kuomet du neblaivūs vyrai savo kelionę automobiliu tiesiogiai transliavo socialiniame tinkle „facebooke“.

Filmuotoje vaizdo medžiagoje matosi, jog policijos pareigūnai automagistralėje bėglius vijosi 180-190 km/val. greičiu.

Galiausiai sustabdžius bėglių ekipažą policijos pareigūnai vairuotoją ir keleivį ištraukė iš automobilio ir paguldė veidais į žemę.

Pirmadienį, apie 15:37 val., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnams Balsių kaime nesustojo stabdomas automobilis „Nissan Almera“.

Automobilis važiavo Laukuvos kryptimi ir pasuko į automagistralę link Kauno. Vejantis bėgantį vairuotoją į pagalbą pasitelktas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, kuriam bėglio taipogi nepavyko sustabdyti ties Kryžkalniu.

Atsižvelgiant į tai pasitelkta ir Šaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pagalba – į automagistralę išsiųsti du Raseinių policijos komisariato ekipažai, kurie suformavo dirbtinę automobilių spūstį ir jos pagalba automobilis „Nissan Almera“ sustabdytas.

Nustatyta, kad ir automobilio vairuotojas, ir keleivis neblaivūs.

Šie asmenys socialiniame tinklapyje „facebook“ yra sukūrę paskyrą „Pagauk kampą“, kurioje talpino vaizdo medžiagą, kaip automobilyje, vairuojant, vartoja alkoholinius gėrimus.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus