O. Pikul parkavimo ypatumai – „Porsche“ stato neįgaliųjų vietose

LNK televizijos laidos KK2 redakciją pasiekė laiškai su nuotraukomis ir skundais, dėl Oksanos Pikul-Jasaitienės parkavimo ypatumų.

Liudininkai užfiksavo, kaip O. Pikul savo prabangų visureigį „Porsche Cayenne“ reguliariai stato neįgaliesiems skirtose vietose.

Teigiama, kad Vilniuje, Juozapavičiaus gatvėje, esančios automobilių stovėjimo aikštelės gali būti pustuštės, bet O. Pikul automobilį statys tik neįgaliųjų vietose.

Kalbinta moteris teigė, kad turi atitinkamus leidimus.

„Tai susiję ne su mano sveikata ir tokių dalykų aš griežtai draudžiu. Šitam automobiliui galima, nesvarbu, kas vairuotojas“, – sakė O. Pikul.

Anot jos, ji turi kortelę, kuri leidžia automobilį parkuoti neįgaliųjų vietoje, nes artimas šeimai žmogus turi sveikatos problemų.

Todėl kai O. Pikul jį veža, gali parkuotis neįgaliesiems skirtose vietose.

Visgi prieš KK2 žurnalistų kameras atvažiavusi O. Pikul buvo viena ir parkuoti automobilio neįgaliųjų vietose, negalėjo.

Tačiau moteris įsitikinusi, kad policija jos nubausti negali.

„Policija man baudos neišrašys, jie pamatys, kad numeris įregistruotas ir viskas“, – įsitikinusi teigė O. Pikul.

Judėjimo negalią turintis Egidijus pasakoja, kad yra dvi kategorijos vairuotojų, kurie piktnaudžiauja neįgaliesiems skirtomis vietomis.

„Yra kelios kategorijos žmonių: vieni stato ir įsivaizduoja, kad gali statyti, nes pasiženklino automobilius ir mano, kad to užtenka, kiti stato piktybiškai“, – teigė judėjimo negalią turintis Egidijus.

Gyvenime pasitaiko visko, bet neįgalumo pažymėjimu piktnaudžiaujantys asmenys sukelia daug problemų ir nepatogumų tikriesiems neįgaliesiems, kuriems ir taip nelengva.

Plačiau: KK2 reportaže.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus