Palangą nusiaubė prabangių automobilių vagys

Palangos policija ieško nusikaltėlių, kurie apvogė prabangius automobilius. Per naktį apvogti keli „Porsche“ automobiliai, taip pat BMW.

2019-05-19, apie 8:20 val., Palangoje, Sodų g., kaimynė savininkui pasakė, kad nebėra jo automobilio „Porshe Cayenne“ priekinių žibintų. Žala – 2500 eurų.

2019-05-19, apie 12:20 val., Palangoje, Vytauto g., aptikta, kad nebėra automobilio „Porshe Cayenne“ priekinių žibintų, žibintų valdymo blokelių, sugadintas priekinis buferis. Padaryta 4000 eurų žala.

2019-05-20, 4 val., Palangoje, Kretingos g., pranešėja pastebėjo, kad nuo kieme stovėjusio automobilio „BMW“ pavogtos lempos ir grotelės. Žala – 3000 eurų.

Prieš penkerius metus į identišką situaciją papuolė krepšininkas Jonas Valančiūnas, kai nuo jo automobilio „Porsche Cayenne“ ilgapirščiai taip pat pavogė priekinius automobilio žibintus.

Tuomet lygiai taip pat per naktį buvo apvogti dar bent keli „Porsche“ automobiliai.

J. Valančiūno automobilis buvo paliktas šalia viešbučio.

Tuomet krepšininkas nusifotografavo su policijos pareigūnu, prie apvogto automobilio.

Policija svarstė, jog į kurortą galėjo užklysti vagys-profesionalai, kurie orientuoti būtent į prabangių automobilių detales.

Savaitgalį Vilniuje taip pat neapsieita be vagysčių.

Gegužės 19 d. apie 11 val. 30 min. Vilniuje, Vienuolio g., pastebėta, kad iš automobilio BMW 430, išdaužius durelių lango stiklą, pavogta multimedija-navigacijos sistema, valdymo blokas. Nuostolis – 10 500 eurų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus