Paliko automobilį mokomoje aikštelėje Kauno oro uoste – rado suniokotą ir apvogtą

Palieki automobilį mokamoje stovėjimo aikštelėje Kauno oro uoste, o grįžęs po atostogų randi suniokotą ir apvogtą automobilį, kurio žala siekia 40 tūkst. eurų.

Socialiniame tinkle plinta įspėjimai dėl „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelės šalia Kauno oro uosto.

Įspėjama, kad aikštelė nors ir mokama, tačiau yra visiškai nesaugoma, o vaizdo kameros filmuoja tik įvažiuojančius ir išvažiuojančius automobilius.

„Nemėgstu dėti postų, kurie slegia ar skųstis, bet kažkaip šį kartą jaučiu pilietinę pareigą įspėti, kad jei vyksite atostogų iš Kauno oro uosto, nepalikit mašinos stovėjimo aikštelėje „Unipark“.

MOKAMOJE ir kaip mes galvojome „saugomoje“ stovėjimo aikštelėje, kaip paaiškėjo, ji ne tik kad nėra saugoma, bet net kameros nė vienos nėra išskyrus įvažiavimo ir išvažiavimo“, – socialiniame tinkle rašė Igne Velikoniene.

Maža to, kad automobilis „Audi Q7“ rastas apvogtas, paaiškėjo, kad draudikai nežada atlyginti visų patirtų nuostolių.

„Iš esmės, padaryta žala apie 40 000 Eur, bet net draudimas tiek nedengia, tenka sumažinti žalą iki 35 000 Eur, atsisakant kai kurių dalių ir patirti didžiules išlaidas patiems“, – rašė moteris.

Jos teigimu, tai ne vienintelis atvejis Kauno ir Vilniaus oro uoste, tik informacija nelabai viešinama.

„Tad draugiškas patarimas: jei geresnis automobilis – važiuokite su taxi ar city bee, nes atostogos labai pabrangsta ir smarkai apkarsta“, – patarė I. Velikoniene.

„Unipark“: vagystės mūsų aikštelėse – retos

„Apgailestaujame, kad šis įvykis nutiko mūsų bendrovės parkavimo aikštelėje.

Bendrovės „Unipark“ atstovai proaktyviai bendradarbiavo ir turimomis priemonėmis bei resursais pagelbėjo nukentėjusiam klientui: užfiksavo padarytą nusikaltimą, apie tai informavo klientą bei atsakingas institucijas.

Klientui esant užsienyje, jam buvo nuolat teikiama visa informacija. Taip pat savo lėšomis pasirūpinome kliento grįžimu iš oro uosto į namus.

Bendrovė „Unipark“ teikia automobilių parkavimo paslaugas. Deja, nusikaltimai vyksta nepriklausomai nuo to, ar tai yra mokama, ar nemokama stovėjimo vieta, aikštelė ar gatvė.

Oro uosto parkavimo vietoje įvykdytas nusikaltimas nesiskiria nuo bet kurioje kitoje vietoje įvykdyto piktavalių nusikaltimo.

Mūsų stovėjimo aikštelėse tokie nutikimai atsitinka išties itin retai.

Įvykus nusikaltimui, visada bendradarbiaujame su klientu ir atsakingomis institucijomis.

Ši mūsų nuostata nesikeis ir ateityje, todėl ir toliau pagal galimybes sieksime padėti klientui atsitikus nelaimei.

Vairuotojams rekomenduojame nepalikti vertingų daiktų automobilyje, kurie galėtų atkreipti vagių ir piktavalių dėmesį“, – teigė „Unipark“ atstovai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus