Panevėžio rajone su briedžiu susidūrė trys automobiliai

Net trys automobiliai pateko į incidentą magistralėje Panevėžys-Vilnius, kai į važiuojamąją dalį išbėgo briedis.

Nelaimė įvyko ketvirtadienio vakarą, jau sutemus, kelio atkarpoje, pažymėtoje apie gyvūnus įspėjančiu ženklu.

Automobiliams artėjant link Panevėžio, į kelią išbėgusį briedį pirmiausia kliudė „Renault Scenic“.

Nuo smūgio žvėris krito ant gretima eismo juosta važiavusio „Ford“ mikroautobuso, ant kelio nukritusį gyvūną dar kliudė ir iš paskos ta pačia kryptimi važiavęs „Volvo“ vilkikas.

„Ford“ mikroautobusu vyko ukrainiečių šeima su mažamečiais vaikais. Į nelaimės vietą iškviestos gausios specialiųjų tarnybų pajėgos, kelios greitosios medicinos pagalbos brigados.

Laimei, per incidentą žmonės rimčiau nenukentėjo – vežti į ligoninę neprireikė. Laukiniai gyvūnai aktyviausi auštant ir saulei leidžiantis – žvėrys dažniausiai keliauja prieblandoje ar net tamsoje, kai prastas matomumas.

Šiuo paros metus vairuotojams patariama būti itin budriems ir sumažinti greitį miškingose vietovėse.

Išvydus priešais kelią kirtusį laukinį gyvūną, būtina sulėtinti greitį ir įsitikinti, kad jų nėra daugiau – žvėrys mėgsta migruoti ne vieni.

Numušus žvėrį, svarbiausia nenulėkti nuo kelio. Kur kas blogiau bus, jeigu bandydami išvengti susidūrimo su gyvūnu, atsitrenksite į kitą automobilį.

Policijos suvestinėje skelbiama:

19.46 val., Panevėžio r., magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, 44 m. vyras, vairuodamas automobilį „Ford“, tamsiuoju paros metu važiuodamas pirmąja eismo juosta, nepastebėjo ir partrenkė į kelią netikėtai įbėgusį išbėgusį laukinį gyvūną (briedį).

Šalia, antrąja eismo juosta važiavęs automobilis „Renault Scenic“, kurį vairavo 38 m. vyras, taip pat kliudė laukinį gyvūną, šiam automobiliui iš galo važiavęs krovininis automobilis „Volvo FH142T“ taip pat užvažiavo ant partrenkto briedžio.

Kelio atkarpa, kurioje įvyko eismo įvykis, buvo paženklinta kelio ženklu „Laukiniai žvėrys“. Įvykio metu buvo sužeistas automobilio „Renault Scenic“ vairuotojas ir kartu važiavusi 54 m. keleivė, sužeistieji gydomi ambulatoriškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus