Pareigūnai vieną po kito atranda Latvijoje pagrobtus ir į Telšius pargabentus traktorius

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriuje vykdomi ikiteisminiai tyrimai dėl Latvijoje vogtos ir į Lietuvą realizuoti pargabentos žemės ūkio technikos.

Galimai su šiomis vagystėmis susijusi asmenų grupuotė išaiškinta, o pagrobtas turtas vienas po kito atrandamas ir grąžinamas savininkams iš Latvijos bei Lietuvos.

Praėjusią savaitę iš Telšių į Latvijoje esantį Ežerės miestelį išlydėtas Latvijos pilietis, kuriam atiduotas praėjusiųjų metų vasarą pagrobtas ir šių metų vasarą pas vieną Telšių rajono ūkininką rastas 45 000 eurų vertės traktorius „JOHN DEERE 6930“.

Savininkams grąžinta ir daugiau dešimtis tūkstančių eurų kainuojančių traktorių bei kitos žemės ūkio technikos, kurios vagystėmis įtariami tie patys, šiuo metu suimti, asmenys.

Rugsėjo 24 dieną, tęsdami ikiteisminio tyrimo veiksmus, Telšiuose, vienoje iš bendrovių, policijos pareigūnai aptiko dar vieną vogtą traktorių su pakeistu kėbulo VIN numeriu.

Išsiaiškinta, kad tai – galimai tų pačių asmenų praėjusiųjų metų liepos 14 d., Latvijoje, Bauskės miestelyje, pagrobtas 40 000 eurų vertės traktorius „JOHN DEERE 5620“.

Ikiteisminiai tyrimai dėl didelės vertės turto vagysčių tęsiami.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus