Pareigūnės automobilis susidūrė kaktomuša – žuvo žmogus

Sausio 14-osios rytą bendruoju skubios pagalbos telefono numeriu 112 pranešta, kad susidūrė du automobiliai, viename iš jų prispaustas žmogus.

Pagalbai atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad prispausti du žmonės, vienas iš jų – pareigūnė.

Įvykis įvyko sausio 14 d. 7.39 val. Rokiškio r., kelio Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys 27,246 km.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (gim. 1990 m.), pirminiais duomenimis, blaivi, vairuodama jai priklausantį automobilį „Volvo S60“, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Audi 80“, kuris nuvažiavo nuo kelio.

Automobilį „Audi 80“ vairavo vyras (gim. 1960 m.), gyv. Rokiškio r. Kartu automobiliu vyko keleivė (gim. 1958 m.), gyv. Rokiškio r.

Eismo įvykio metu sužalotas automobilio „Audi 80“ vairuotojas, kuris dėl galvos traumos, krūtinės ląstos lūžio ir kitų daugybinių kūno sužalojimų paguldytas į Rokiškio rajono ligoninės Reanimacijos skyrių.

Automobilio „Audi 80“ keleivė dėl dešinės pusės raktikaulio ir dešinės pusės krūtinkaulio lūžio paguldyta į Rokiškio rajono ligoninės Chirurgijos skyrių.

Automobilio „Volvo S60“ vairuotoja dėl pilvo skausmų paguldyta į Rokiškio rajono ligoninės Chirurgijos skyrių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10.50 val. konstatuota vyro, vairavusio „Audi 80“, mirtis.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus