Pareigūnų „kolegė“ nepasimoko: pirmą kartą įpūtusi 3,43 prom. – vėl sulaikyta girta

Situacija keliuose vargu ar pasitaisys, jei keliuose važinės girti ir atsakomybės vengiantys asmenys. Elektrėnų savivaldybėje jau ne pirmą kartą už vairo įkliūna neblaivi vairuotoja, kuri niekaip nepasimoko: pirmą kartą sulaikyta moteris įpūtė 3,43 prom., ši kartą – 2,08 prom. Maža to, moteris yra medikė.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnams vis dažniau tenka susidurti su nedrausmingais ir neatsakingais vairuotojais. Tai rodo pastarųjų dienų įvykiai.

Vasario 4 d. apie 16.15 val. kelyje A1 sustabdytas automobilis „Honda Civic“, nesaugiai manevravęs kelyje.

Kaip nustatyta, jį vairavo 51-erių metų sveikatos apsaugos srityje dirbanti vilnietė, kuriai nustatytas 2,08 prom. girtumas, nors ji pati neigė, kad vartojo alkoholį ir teigė esanti blaivi.

Vairuotoja vis minėjo, kad yra pareigūnų kolegė, prašėsi paleidžiama, savo veiksmuose ji neįžvelgė nieko bloga.

Neblaivi – ne pirmą kartą

Aiškinantis įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad jau ne pirmą kartą vilnietė vairuoja automobilį būdama neblaivi.

Ji bausta už tai, jog vairavo neblaivi, kai nustatytas 3,43 prom. girtumas. Tik tąkart moteris „atsipirko“ administracine atsakomybe.

Šį kartą dėl tokių jos veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. (Tas, kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų).

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus