Partrenktas ne vietoje į kelią įbėgęs vaikas

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, kovo 20 d., šalies keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 5 žmonės. Policija užregistravo 54 techninius eismo įvykius, keturis eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai per parą nustatė 22 neblaivius vairuotojus, 10 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Ryte, 8.56 val., Plungės r., kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, prie posūkio į Stalgėnų kaimą, 31 m. moteris nesuvaldė vairuojamo automobilio „Audi A3“, kuris atsitrenkė į du kelio ženklus ir įvažiavo į griovį. Dėl patirtų sužalojimų vairuotoja buvo pristatyta į ligoninę. Moteris vairavo nustatyta tvarka neapdraustą automobilį, tad eismo įvykio metu sukeltą žalą teks padengti patiems.

10.34 val., Vilniuje, Geležinio Vilko g., 31 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes Benz“ atsitrenkė į priekyje važiavusį ir stabdžiusį automobilį „Renault Megane“. Įvykio metu buvo sužeistas pastarojo automobilio 41 m. vairuotojas, kuris gydomas ambulatoriškai, ir kartu važiavęs 76 m. keleivis, kurs paguldytas į ligoninę.

Vidurdienį, 12.10 val., Šiauliuose, Vilniaus g., automobiliu „Chrysler Voyager“ buvo partrenktas netikėtai į kelio važiuojamąją dalį nenustatytoje vietoje įbėgęs 7 metų berniukas. 40-metis vairuotojas bandė išvengti susidūrimo, tačiau nelaimės išvengti nepavyko. Automobiliu parblokštas berniukas dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad vaikų elgesys kelyje priklauso nuo suaugusiųjų eismo dalyvių elgesio. Rodykime vaikams tinkamą pavyzdį, apsaugokime mažuosius nuo nelaimių keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus