Pasieniečiai sulaikė girtutėlį vairuotoją: išvebleno, kad važiuoja į parduotuvę

Bendras Lietuvos ir Lenkijos pasieniečių patrulis sulaikė Kalvarijos savivaldybės gyventoją, vairavusį „Audi A6“. Vyras, kuriam nustatytas sunkus girtumas, pasieniečiams išvebleno, kad važiuoja į parduotuvę.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečiai, partruliuodami kartu su kolegomis iš Lenkijos, gavo Kalvarijos policijos informacijos.

Buvo žinoma, kad prie pat sienos su Lenkija esančiame Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaime automobiliu „Audi A6“ važinėja įtartinas vyras.

Bendras Lietuvos ir Lenkijos pasieniečių ekipažas netrukus Salaperaugyje sustabdė įtartinai manevravusį automobilį „Audi A6“.

Tik pažvelgus į vairuotoją pareigūnams nekilo abejonių – jis buvo girtutėlis.

Stiprų alkoholio kvapą skleidžiantis ir sunkiai besiorientuojantis 31-erių Kalvarijos savivaldybės gyventojas pasieniečiams išvebleno, kad važiuoja į parduotuvę apsipirkti. Tiesa, esančią Lietuvoje, ne Lenkijoje.

Asmuo buvo sulaikytas, o iškviesti policijos pareigūnai vairuotojui nustatė 2,32 prom. girtumą. Jiems pasieniečiai ir perdavė Kalvarijos savivaldybės gyventoją, bei „Audi A6“.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus