Pasimokė iš vokiečių: pareigūnas nubaudė avariją filmavusį vairuotoją

Vilniuje policijos pareigūnas nubaudė pro šalį važiavusį vairuotoją, kuris mobiliuoju įrenginiu filmavo ar fotografavo avariją, kurią tuo metu tyrė atvykę policijos pareigūnai.

Praėjusią savaitę vairuotojų portalas „autobanas.lt“ rašė, kad Vokietijos policija ėmėsi priemonių prieš vairuotojus, kurie avarijos vietoje išsitraukia telefonus ir fiksuoja nelaimės detales.

Ypač toks elgesys būdingas lietuviams, kurie socialiniuose tinkluose informuoja apie gatvėje patruliuojančius policijos pareigūnus, taip pat dalinasi avarijos nuotraukomis.

„Deutsche Welle“ paviešino vaizdo reportažą, kaip Vokietijos policijos pareigūnas Stefan Pfeiffer auklėja ir bando sugėdinti vairuotojus, kurie bandė telefonais įamžinti tragiškos avarijos aplinkybes autobane.

„Nori pamatyti mirusius žmones? Pasidaryti nuotraukų? Eime!“, – sarkastiškai į vairuotoją kreipiasi policijos pareigūnas.

Vaizdo medžiagoje matosi, kaip pareigūnas rėkia ant vairuotojų, kurie pristabdo eismą ir iškišę telefonus per langą bando padaryti nuotraukas ar filmuoja tragiškos avarijos pasekmes.

Dėl tokių veiksmų vairuotojams skiriama 128,5 Eur bauda.

Akivaizdu, kad vokiečių pareigūnai su tokiu elgesiu taikstytis neketina.

Tačiau panašu, kad ir Lietuvos policija neketina likti abejinga šiam žalingam vairuotojų įpročiui.

Penktadienį Laisvės pr. įvyko didelė avarija, kai pavežėjo automobilis „Toyota“ atsitrenkė į tiesiai važiavusį „Mitsubishi“ automobilį.

Pastarasis nuo smūgio net apvirto aukštyn ratais.

Pavežėjas tikino, kad nepastebėjo „Mitsubishi“ automobilio, o jos vairuotoją medikai išvežė į ligoninę.

Tuo metu, kai buvo tiriamos avarijos aplinkybės, Kelių policija užfiksavo pažeidimą ir nubaudė pro šalį važiavusį vairuotoją.

Jis, kirsdamas sankryža filmavo ar fotografavo avariją telefonu.

Policija nurodė vairuotojui sustoti už sankryžos ir surašė protokolą už tai, kad vairuotojas naudojosi telefonu už vairo.

Draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis nesilaikymas užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų.

Plačiau: LNK žinių reportaže (nuo 1:45 min.)

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus