Pasipiktino pareigūnų veiksmais: už tai vairuotojams atima teises!

Socialinėje erdvėje kaunietis Rimgaudas paviešino vaizdo įrašą, kuriame matosi, kaip policijos ekipažas pažeidžia Kelių eismo taisykles (KET).

Vaizdo registratoriumi užfiksuotas veiksmas vyksta Kaune, Radvilėnų-K.Petrausko gatvių sankirtoje.

Vaizdo įraše matosi, jog policijos ekipažas iš Radvilėnų plento nori išsukti į K.Petrausko gatvę, tačiau priešais policijos automobilį laukia kitas vairuotojas.

Panašu, kad policijos pareigūnui trūko kantrybė ir nesulaukęs priešais jį esančio vairuotojo manevro, užlindo ir nieko nelaukęs pasuko į kairę.

 

Pastebima, kad eismas gatvėje gana intensyvus. Policijos ekipažas į kairę pasuko be švyturėlių.

Akivaizdu, jog už tokį manevrą eilinis eismo dalyvis gautų baudą. KET skelbiama, jog pradedant lenkti vairuotojas privalo įsitikinti, kad transporto priemonės, važiuojančios priekyje ta pačia eismo juosta, vairuotojas nerodo kairiojo posūkio signalo. Toks lenkimas yra draudžiamas sankryžose.

Už tokį KET pažeidimą gresia 170-230 Eur bauda ir atimama teisė vairuoti 3-6 mėnesiams.

Tai jau ne pirmas kartas kai policijos pareigūnus užfiksuoja vairuotojai. Pastarieji kelia klausimą, ar netaikomi dvigubi standartai, nes už panašius veiksmus policija vairuotojus baustų, tačiau pareigūnams taip elgtis galima?

Palyginus neseniai Vilniuje vaizdo registratoriumi užfiksuoti pareigūnai, kurie iš stovėjimo aikštelės išvažiavo rankinio pagalba. Dar viena vaizdo medžiaga paviešinta, kuomet pareigūnai nesulaukę leidžiamos spalvos šviesoforo signalo, kirto sankryžą degant raudonos spalvos šviesoforui.

Paviešino dar vieną medžiagą

Socialinėje erdvėje vairuotojai pasidalino dar viena filmuota vaizdo medžiaga, kaip policijos pareigūnai važiuoja per geležinkelio pervažą.

Matosi, jog vos tik pakilus užtvarui ir dar neužgesus raudonos spalvos žibintams, pareigūnai iškart kerta geležinkelio pervažą.

Vairuotojai vėl kelia klausimą ar už tokį patį veiksmą jie būtų nubausti, ar ne?

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus