Pasipylė dviratininkų avarijos

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 18 d., trečiadienį, šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 9 žmonės, tarp sužeistųjų – 4 nepilnamečiai. Policija užregistravo 43 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo. Du eismo įvykius sukėlė neblaivūs, teisės vairuoti neturintys asmenys. Per parą pareigūnai nustatė 16 neblaivių vairuotojų, 10 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Nustatyta 17 asmenų, vairavusių, neturint tam teisės.

Vidurdienį, 12.56 val. Vilniuje, Eišiškių plento ir Baltosios Vokės gatvės sankryžoje apvirto 51 m. vyro vairuojamas krovininis vilkikas „MAN“ su puspriekabe. Įvykio metu buvo sužeistas vairuotojas, į įvykio vietą buvo atvykę gelbėtojai. Iš sunkvežimio priekabos išbyrėjo vežamas krovinys – medienos drožlės. Pusamžis vilkiko vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Popietę, 15.00 val., Klaipėdoje, Tiltų g., 26 m. moteris, vairuodama automobilį „Mini Cooper“, pėsčiųjų perėjoje užvažiavo ant 13-metės pėsčiosios, į perėją įžengusios iš už sustojusio autobuso. Dėl galvos smegenų sukrėtimo ir žaizdų paauglė paguldyta į ligoninę.

16.13 val., Pakruojo r., Linksmučių k., Lygumų g., 33 m. teisės vairuoti neturintis vyras neblaivus vairavo automobilį „Rover 412“, kurio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir apvirto. Į ligoninę pristatytam vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 3,05 prom. girtumas.

17.13 val., Marijampolėje, Atgimimo g., 17-metis vaikinas, neturėdamas teisės vairuoti, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Audi 80“, kuris įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su 20 m. vaikino vairuojamu automobiliu „Audi A6“. Įvykio metu buvo sužeistas automobilyje „Audi 80“ važiavęs nepilnametis keleivis, 17-mečiam vaikinui buvo suteikta medikų pagalba.

Tuo pat metu, 17.13 val., Kaune. A. Juozapavičiaus pr., 46 m. vyro vairuojamu automobiliu buvo kliudytas netikėtai į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją dviračiu įvažiavęs 50 m. vyras. Dėl kojos traumos dviračio vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.

17.14 val., Mažeikiuose, Naftininkų g., 15-metė mergina nesuvaldė vairuojamo mopedo „Aprilla“ ir apvirto. Sužeistoji nepilnametė dėl kojos traumos buvo pristatyta į ligoninę.

Vakare, 19.57 val., Vilniuje, Kalnėnų g., 29 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi A6“, partrenkė į važiuojamąją dalį už stovinčio automobilio išbėgusį 7 m. berniuką. Dėl smegenų sukrėtimo vaikas paguldytas į ligoninę.

20.38 val., į Alytaus ligoninę kreipėsi 17-metis vaikinas, kurį, važiuojant mopedu, kliudė automobilis. Nepilnamečiui dėl nubrozdinimų buvo suteikta medikų pagalba.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad keliuose atsiranda vis daugiau dvirãčių transporto priemonių. Dviratininkai, atminkite – važiuoti per pėsčiųjų perėją dviračiu yra draudžiama, prašome, nekelkite pavojaus pėstiesiems.

Vairuotojai, manevruodami, pro šoninio ir galinio vaizdo veidrodžius būtinai įsitikinkite, kad neartėja dvirãtė transporto priemonė. Gerbkime ir saugokime vieni kitus keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus