Pasisaugokite: reidą gatvėse atlieka Vilniaus Betmenas ir Kelių policija

Vilniaus Betmenas sudarė koaliciją su Kelių policijos tarnyba ir kartu vykdė reidą – tikrino pėsčiuosius, kurie pažeidžia raudonos spalvos šviesoforo signalą.

„Matote, kaip žmonės pažeidinėja taisykles ir eina su ausinėmis – baisu, tragedija“, – pasipiktinęs pėsčiųjų elgesiu teigė Vilniaus tvarkdarys.

Nors Betmenas buvo nusiteikęs itin atkakliai ir ryžtingai, tačiau surengto reido metu pėstieji nebuvo baudžiami, o tik paauklėjami.

„Džiugu matyti, kad ne tik policijai rūpi eismo dalyvių saugumas, o yra ir pilietiškų žmonių, kurie prisijungę prie policijos talkina, dalina atšvaitus, šviečia žmones, bendrauja. Nuo to tik daugiau žmonių pasieks žinutę, kad reikia saugiai elgtis kelyje“, – Betmeno talka džiaugėsi policijos pareigūnas.

„Mergaite! Negalima eiti per raudoną, kodėl einate? O jeigu važiuotų koks girtas – tai suvažinėtų jus“, – pėstiesiems moralizavo Betmenas.

Miesto tvarkdarys ir Kelių policija įspėja nepažeidinėti Kelių eismo taisyklių ir eiti per gatvę tvarkingai, degant žalios spalvos šviesoforo signalui. Priešingu atveju gresia bauda nuo 20 iki 40 eurų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus