Paskaičiavo žalą už tilto sugadinimą – BMW vairuotojui kirs per kišenę

Praėjusią savaitę viešojoje erdvėje išgarsėjęs jaunuolis vargu ar džiaugiasi savo poelgiu, kai BMW automobiliu ant aukščiausio Alytaus Baltosios rožės tilto prasukinėjo ratus. Vaikinas ne tik neteko teisės vairuoti, bet dar ir teks atlyginti Alytaus savivaldybės paskaičiuotą žalą tiltui.

Tik pėstiesiems ir dviratininkams skirtą tiltą 18-metis jaunuolis pravažiavo nesitikėdamas, jog visą įvykį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros ir policija netruks nė paros, siekiant išsiaiškinti vairuotoją.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai automobilį vairavusiam aštuoniolikmečiui vaikinui už chuliganišką vairavimą skyrė 225 eurų baudą ir vieneriems metams atėmė teisę vairuoti.

Maža to, Alytaus savivaldybės administracija pareikalavo atlyginti padarytą žalą tiltui, kuomet prasukinėjant BMW padangas, liko žymės – sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis.

Vairuotojų portalą autobanas.lt administracijos Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė informavo, jog rangovas yra paskaičiavęs preliminarią žalą.

„Pasak rangovų, (žala – red. past.) gali siekti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų“, – teigė M. Tarasauskienė.

Tiesa, rangovas dar tikisi patikslinti sumą, nes tik pašalinus viršutinį dangos sluoksnį, bus tiksliai įvertinta apatiniam sluoksniui reikalinga remonto apimtis, taigi – ir patikslinta sąmata.

Jos teigimu, tilto remonto darbai bus pradėti, kai įsivyraus pliusinė oro temperatūra.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus