Patikrino automobilių padangas – rezultatai nustebino

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams vykdant įvairias policines priemones ir Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolę, ypatingas dėmesys skirtas žieminių padangų tikrinimui.

Policinės priemonės metu Telšių rajone buvo tikrinama automobilių žieminių padangų būklė, t. y. ar protektoriaus gylis yra ne mažesnis nei 3 mm.

Patikrinus 214 transporto priemonių rezultatai rodo, kad vairuotojai žiemos sezonu rūpinasi savo saugumu ir jų automobiliai eksploatuojami su reikalavimus atitinkančiomis žieminėmis padangomis.

„Dalyvaujant viešajame eisme ypač svarbu padangų kokybė ir protektoriaus gylis, kuris žiemą turi būti ne mažesnis nei 3 mm.

Automobiliai, kurie eksploatuojami su netinkamomis, nusidėvėjusiomis padangomis, kurių protektoriaus gylis nesiekia minimalaus 3 mm, kelia pavojų visų eismo dalyvių saugumui“, – teigė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas.

Iš tiesų, tokiais rezultatais galime pasidžiaugti visi eismo dalyviai. Tačiau panašus reidas prieš mėnesį laiko buvo atliekamas Kaune, kur situacija pasirodė gana tragiška.

Reido metu techninė apžiūra panaikinta 7 transporto priemonėms, dėl to, jog jų padangų protektoriaus gylis neatitiko numatytų reikalavimų.

Dar 5 asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai dėl saugos diržų naudojimo pažeidimo.

Kito reido metu nustatyta, kad 11 automobilių padangų protektorius buvo mažesnis, nei leistina, arba automobiliuose buvo sumontuotos vasarinės padangos.

Šių automobilių vairuotojams pareigūnai anuliavo privalomosios techninės apžiūros galiojimą ir skyrė baudas.

Pašalinę trūkumus automobilių savininkai techninės apžiūros stotyje šiems automobiliams privalės iš naujo atlikti techninę apžiūrą, kad būtų leista vėl dalyvauti eisme.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus