Patikrino poilsiaujančius vairuotojus – užtiko girtus už vairo, rado žolės

Savaitgalį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vykdė policines priemones, kurių metu didžiausias pareigūnų dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų daromiems kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti bei juos užkardyti.

Iš viso priemonės metu blaivumas tikrintas beveik 700 vairuotojų.

Birželio 14 d. Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai tikrino, ar vairuotojai atsakingai elgiasi esant šiltiems orams, leisdami savo laisvalaikį prie vandens telkinių.

Priemonės metu blaivumą teko pasitikrinti vairuotojams, tiek važiuojantis link, tiek jau grįžtantiems iš vandens telkinių.

Užfiksuoti du neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas girtumo laipsnis, t. y. didesnis nei 0,4, bet ne didesnis nei 1,5 prom. girtumas.

Dar 5 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau jo koncentracija neviršijo leistinos normos (0,19 prom., 0,27 prom., 0,29 prom. 0,30 prom., 0,36 prom.).

Taip pat priemonės metu pas patikrinimui sustabdyto automobilio keleivį buvo rasta galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Nustatyti dar 4 vairuotojai, kurie vairavo neįregistruotas ar nustatyta tvarka neapdraustas transporto priemones.

Birželio 15 d. Kauno bei Jonavos rajonuose pareigūnai tęsė neblaivių automobilių vairuotojų kontrolę.

Šeštadienį pareigūnai iš viso užfiksavo 3 kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Nustatyti du  neblaivūs asmenys: dviratininkas (0,63 prom.) ir alkoholio vartojęs (0,14 prom.) pradedantysis automobilio vairuotojas.

Taip pat nustatytas asmuo vairavęs automobilį, nors teisės to daryti nėra įgijęs.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, saugoti ne tik save, bet ir aplink esančius kitus eismo dalyvius.

Primename, jog tokios bei panašaus pobūdžio policinės priemonės bus aktyviai vykdomos ir toliau.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus