Pilaitės pr. nufilmavo „Audi“ ir BMW ginčą – gresia teisių atėmimas

Nufilmuotas vaizdo įrašas, kaip BMW vairuotojas kelyje gąsdina kitą eismo dalyvį ir bando jį sustabdyti. Tačiau vaizdo medžiagą atsiuntęs skaitytojas siūlo nesusidaryti išankstinės nuomonės ir pateikia jam žinomą informaciją.

„Pasidomėkit vienos istorijos baigtimi, manau, daugeliui kelių gaidelių bus pamoka, jog kelyje ne vieta išsidirbinėti ir aiškintis santykių.

Video paviešinęs asmuo teigia, kad BMW iš niekur nieko pradėjo jam tikrinti stabdžius ir taranuoti. Dar pasiūlė sustoti išsiaiškinti bei grasino ašarinėmis dujomis.

Melas ar ne, tačiau tokia „Audi“ vairuotojo versija mažai kas patikėjo, jog taip iš niekur nieko ima ir pradeda BMW vairuotojai vaikyti kitus kelyje esančius vairuotojus.

Atsitiktinumas ar ne, tačiau forume atsirado galimai BMW vairuotojas, kurio teigimu, konfliktas prasidėjo būtent nuo „Audi“ vairuotojo.

Atsirado neva ir įvykio liudininkai, kurie matė, kaip sankryžoje prieš BMW nosį užlindo „Audi“, o tokiu elgesiu nepatenkintas BMW pasiūlė išsiaiškinti.

Kaip toliau klostėsi įvykiai matosi video, tačiau kaip iki to – neaišku. Video paviešinęs asmuo nedrįsta, nenori, ar neturi to nufilmavęs.

Kaip viskas buvo iš tikrųjų – nuspręs komisaras. Policija jau turi video medžiagą.

Paviešinkite šios istorijos baigtį, nes net neabejoju, kad bus atimtos teisės jei ne abiem, tai bent vienam, o tuomet jau nebus skirtumo nuo ko viskas prasidėjo kuris teisus, kaltas ir pan.

Tegul pasimoko gaideliai, jog kelyje ne vieta aiškintis santykių“, – teigė Paulius.

Vairuotojų portalas autobanas.lt jau kreipėsi į policiją. Skaitytojus informuosime, kai bus baigtas tyrimas ir pranešime jo baigtį – sekite mūsų puslapį!

 

Iš pateiktos vaizdo medžiagos matosi, jog BMW vairuotojas sukelia pavojų ne tik sau, tačiau ir kitiems eismo dalyviams. Įvykis nutiko sostinėje, Pilaitės pr.

Remiantis vaizdo registratoriaus duomenimis, incidentas įvyko kovo 27 d., vakare.

Primenama, jog remiantis Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 420 strp. 2 d. chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, užtraukia baudą vairuotojams nuo 450 iki 550 eurų.

Taip pat už šį pažeidimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vienų iki dvejų metų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus