Pinigai sukasi, o kuras nebėga – ne pirmas atvejis, kai degalinėms tenka teisintis

Praėjusią savaitę paviešintas vaizdo įrašas iš degalinės, kai degalų skaitliukas sukasi, o kuras nebėga – ne pirmas ir turbūt ne paskutinis užfiksuotas toks atvejis.

Paviešintas vaizdo įrašas nors ir sukėlė didelį vairuotojų pasipiktinimą, pasirodo, panašus atvejis jau yra nutikęs anksčiau, o degalų pardavėjai aiškino, kad tai jokiais būdais ne apgaulė.

Įžvelgia konkurentų bandymą susidoroti

Šilutėje esančioje „Jozita“ degalinėje nufilmuotas vaizdo įrašas praėjusią savaitę sukėlė didelį vairuotojų pasipiktinimą, kai kilo klausimas, ar pilantis degalus kartais nemokame už orą?

Nufilmuota, kaip jau ištraukus degalų pistoletą, ekrane dar matyti didėjantys skaičiai, nors kuras tuo metu jau nebėga.

„Pilu, pilu, bet bako taip ir nepripilu“, – ironiškai teigia vairuotojas vaizdo įraše.

Pigiu kuru garsėjančios degalinės vadovas TV3 žurnalistams nesugebėjo paaiškinti, kodėl kuras nebėga, o pinigų skaitliukas sukasi.

Tačiau dėl įrašo apkaltino vairuotoją ir žodžių į vatą nevyniojo.

„Čia šiandien darom, šūdą malam lygioje vietoje. Bet jeigu kiti klientai atsiliepia gerai, tai? Jeigu yra klientų mūsų tinkle 20-30 tūkst. ir vienas klientas per du metus atsiliepė neigiamai, nu atsleiskite“, – teigė „Jozita“ vadovas Jonas Jokubauskas.

Įmonės vadovas neabejoja, kad tai dirbtinai išpūstas skandalas ir konkurentų bandymas susidoroti.

Nu juk mes esame lietuviai – mes nenorime geriau gyventi, mes turim vienas kitam kenkti, kad tik blogiau gyventume, o ne geriau.

Pavydas, konkurencija? Man atrodo, kad taip. Nueikite, pažiūrėkite (degalų – past.) kainų skirtumus“, – pridūrė J. Jokubauskas.

Kuras bėgo kažkur, bet ne į automobilio baką

Identiška situacija prieš porą metų nutiko „Orlen“ degalinėje – paviešintoje vaizdo medžiagoje taip pat matėsi besisukantis skaitliukas, nors degalai nebėga.

Įkeltas vaizdo įrašas, sulaukė daugybės audringų reakcijų. Jame matoma, kaip degalinėje „Orlen“ mistiškai sukasi kolonėlės skaitliukas, nors degalai nebėga.

Iškart kilo klausimas ar degalinės apgaudinėja vairuotojus, ar tai tik techninis gedimas?

Visgi degalinės atstovai pakomentavo, kad tai jokiais būdais ne bandymas apgauti vairuotojus, o tik techninis gedimas.

„Mūsų degalinėje Klaipėdoje buvo rastas degalų nuotėkis. Tai pastebėjo mūsų klientas, kai degalų pylimo metu kolonėlės skaitiklis sukosi, o degalai nebėgo. Jis informavo degalinės darbuotojus.

Be jokios abejonės į kliento pastabą buvo atsižvelgta, kompensuoti jo patirti nuostoliai.

Degalinės įrangą aptarnaujančios įmonės specialistai nustatė, jog tai įtakojo prakiurusi tarpinė degalų pylimo kolonėlėje.

Degalai ištekėjo ant žemės, vietoje to, kad subėgtų į automobilio degalų baką.

Konkreti kolonėlė buvo uždaryta patikrai bei remontui ir operatyviai sutaisyta. Specialistų teigimu tai buvo vienkartinis incidentas.

Visos mūsų degalinių tinklo kolonėlės yra reguliariai kas mėnesį patikrinamos“, – tuomet komentavo „ORLEN“ degalines valdančios įmonės „Ventus-Nafta“ marketingo specialistė Anna Dordzik-Paškevičienė.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus