Pirmadienį – eismo įvykiai dėl vairuotojų neatidumo, saugaus važiavimo greičio ir reikiamo atstumo nesilaikymo

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenimis, liepos 8 dieną, pirmadienį, užregistruoti 6 eismo įvykiai, 3 iš jų įvyko esant šlapiai kelio dangai. 5 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė, iš jų 3 – dėl saugaus (reikiamo) atstumo nesilaikymo iki kitos transporto priemonės.

Sužeisti 6 žmonės, tarp jų – 2 nepilnamečiai (lengvojo automobilio 6-erių keleivis ir 17 metų mopedo vairuotojas).

Vilniuje 3-uose įvykiuose sužeisti 3 žmonės, viename jų dalyvavo neblaivus vairuotojas, kitame įvykyje nukentėjo viešojo transporto keleivis – neblaivus užsienietis.

Popietę (13.19 val.) Šiauliuose, Karaliaučiaus gatvėje, lyjant, 44 metų vyras, vairuodamas automobilį „Škoda Octavia“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesugebėjo jo sustabdyti ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusio ir sustojusio „Fiat Fiorino“ galą. Per eismo įvykį nukentėjo šio automobilio 23 metų vairuotojas (pirminiais duomenimis, paskirtas ambulatorinis gydymas).

Apie 13.38 val. Klaipėdos rajone, Slengių kaime, esant šlapiai kelio dangai, krovininį automobilį „MAN“ vairavęs 70 metų vyras, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepastebėjo iš kairės pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Ssang Yong“, jo nepraleido ir susidūrimo neišvengė.

Lengvasis automobilis nuo smūgio nuvažiavo į griovį. Į ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu pristatyta 56 metų vairuotoja.

Pavakarę (apie 17.10 val.) Kauno rajone, Mastaičiuose, J. Lukšos gatvėje, neįvertinęs važiavimo sąlygų (lietus, šlapia danga), saugaus važiavimo greičio nepasirinko ir reikiamo atstumo iki priekyje važiavusio automobilio „Toyota Yaris“ nesilaikė mopedą „Aprilia“ vairavęs nepilnametis.

Dviratė transporto priemonė atsitrenkė į sustojusį šį automobilį, kurį vairavo 34 metų moteris. Nukentėjęs 17-metis vairuotojas (kūno sumušimai, sužeistos rankos) pristatytas į Kauno klinikas. Teisę vairuoti tokios rūšies transporto priemonę jis turi.

Po septintos vakaro Vilniuje įvyko 2 eismo įvykiai. Geležinio Vilko ir Eigulių gatvių sankryžoje (apie 19.14 val.), neblaivaus (1,68 promilės girtumas) ir neturinčio teisės vairuoti 52 metų vyro vairuojamas automobilis „Peugeot 607“ atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Ford Galaxy“, vairuojamą 37-erių moters, o šis – į sustojusį „Fiat Ducato“, prie kurio vairo buvo 23 metų vaikinas.

Įvykio metu nukentėjo mažametis, „Fordo“ 6 metų keleivis (pirminiais duomenimis, nustatytas galvos sumušimas). Vėliau į ligoninę kreipėsi ir šio automobilio vairuotoja (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Apie 19.23 val. sostinėje, Saltoniškių gatvėje, iš stotelės pradėjus važiuoti troleibusui, vairuojamam 61 metų vyro, salone, neišlaikęs pusiausvyros, pargriuvo keleivis. Nukentėjo 76 metų Didžiosios Britanijos pilietis, jis, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus (0,75 promilės), vyras nuvežtas į ligoninę.

Po vienuoliktos vakaro Vilniuje, Stepono Batoro gatvėje, 38 metų vyro vairuojamas automobilis „BMW 525D“, išvažiuodamas iš teritorijos, susidūrė su pagrindiniu keliu antrąja eismo juosta važiavusiu automobiliu „BMW 318D“, kurį vairavo 20 metų vaikinas.

Nukentėjo pirmojo „BMW“ 24 metų keleivė (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių elgtis atsakingai, paisyti nustatytos tvarkos kelyje, gerbti save ir kitus, dalyvaujančius eisme.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus