Pirmadienį eismo įvykiuose sužeista 12 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, gegužės 14 d., pirmadienį, mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 12 žmonių. Įvykiuose sužeisti du vaikai, 5 metų keleivė ir 9 metų pėsčiasis.

Per parą policija užregistravo 52 eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 2 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai nustatė 20 neblaivių vairuotojų, 8 vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Taip pat nustatyti 132 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, išaiškinta 30 neblaivių dviratininkų.

Ryte, 8.46 val., Šiauliuose, Simono Daukanto ir Vytauto g. sankryžoje, 27 m. moteris, vairuodama automobilį „Renault Megane“, važiavo per sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir susidūrė su sunkvežimiu „DAF“, važiavusiu degant leidžiamam (žaliam) šviesoforo signalui. Susidūrus automobiliams, buvo sužeista „Renault Megane“ vairuotoja i kartu važiavusi 5 metų mergytė.

9.47 val., Plungės r., kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, 51 m. Rusijos pilietė, vairavusi automobilį „Fiat Punto“, pradėjo lenkti priekyje važiavusį sunkvežimį „DAF“, neįsitikinusi, kad tai yra saugu, ir atsitrenkė į prieš sunkvežimį važiavusį ir prieš sukant į kairę sustojusį automobilį „VW Golf“, taip pat kliudė lenkiamą vilkiką. Įvykio metu buvo sunkiai sužalotas automobilį „VW Golf“ vairavęs 84 m. senjoras, jis gydomas ligoninės reanimacijos skyriuje, taip pat sužeista ir ambulatoriškai gydoma įvykį sukėlusi „Fiat Punto“ vairuotoja.

Vakare, 19.23 val., Vilniuje, Leono Sapiegos g., 50 m. moteris, vairuodama automobilį „Peugeot 207“, pėsčiųjų perėjoje nepraleido ir partrenkė 9 m. berniuką. Dėl kojos traumos berniukas pristatytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad eisme dalyvauja vis daugiau dvirãčių transporto priemonių – paspirtukų, dviračių, mopedų, motociklų.

Dviratininkai, atminkite – važiuoti per pėsčiųjų perėją dviračiu yra draudžiama, prašome, nekelkite pavojaus pėstiesiems.

Vairuotojai, manevruodami, pro šoninio ir galinio vaizdo veidrodžius būtinai įsitikinkite, kad nesudarysite kliūties ir nesukelsite pavojaus. Dalyvaudami eisme, pagalvokime apie saugumą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus