Pirmadienį konflikto metu iš automobilio iškrito neblaivi moteris

Gruodžio 10 d., pirmadienį, mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 14 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 15 žmonių. Nepilnamečiai sužeisti 3 eismo įvykiuose, pėsčiųjų perėjoje partrenktas 11 m. berniukas, partrenktas neatidžiai nenustatytoje vietoje į kelią įžengęs 8-metis berniukas, tamsioje gatvėje partrenktas 12 m. berniukas, ėjęs ne per pėsčiųjų perėją.

Neblaivūs eismo dalyviai sukėlė 5 eismo įvykius, sužeisti 3 žmonės. Per parą policijoje užregistruoti 64 techniniai įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo, 9 įvykiai įvyko susidūrus su laukiniais gyvūnais.

Ryte, apie 7.30 val., Vilniuje, Naugarduko g.–Gerosios Vilties g., sankryžoje, reguliuojamoje šviesoforo pėsčiųjų, automobilis „Toyota Corolla“, vairuojamas 27 m. moters, sankryžoje sukdamas į kairę partrenkė pėsčiųjų perėja degant žaliam šviesoforo signalui ėjusią 60-metę pėsčiąją, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninę.

7.57 val., Šiauliuose, Dvaro g., automobiliu „Renault Clio“ buvo kliudytas netikėtai į kelią iš už stovinčių automobilių į kelią išėjęs 8 m. berniukas, vaikas gydomas ambulatoriškai.

8.52 val., Panevėžyje, J. Biliūno g., buvo kliudytas nenustatytoje vietoje į kelią netikėtai įbėgęs sunkiai apgirtęs pėsčiasis, 31 m. vyrui buvo nustatytas 3,23 prom. girtumas, dėl sužalojimų jis gydomas ambulatoriškai.

11.30 val., Plungėje, Kalniškių ir Žaltakalnio g. sankryžoje, 18-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „Renault Laguna“, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiavusio „Audi A4“, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilyje „Audi A4“važiavusi 55 m. keleivė, moteris gydoma ambulatoriškai.

15.26 val., Marijampolėje, Vilkaviškio g., automobilis ,,Opel Astra“, vairuojamas 68 m. moters, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusį mažametį, 11 m. berniuką. Sužeistas pėsčiasis po suteiktos medikų pagalbos išleistas gydytis į namus.

16.24 val., jau sutemus Panevėžyje, ties Nemuno ir Dainavos gatvių sankryža esančioje nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, lyjant lietui, automobilį „Škoda“ vairavusi 26 m. mergina, partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį 61 m. pėsčiąjį.

Neblaivus vyras, kuriam buvo nustatytas 1,39 prom. girtumas, dėl patirtų daugybinių sužalojimų ir smegenų traumos paguldytas į ligoninę.

16.40 val., Kaišiadorių r., rajoniniame kelyje Kaišiadorys–Palomenė–Gegužinė, Gudienos k., 46 m. moteris, vairuodama automobilį “Renault Clio”, važiuodama mėšlu užterštu keliu, nesuvaldė automobilio, kuris nuslydo nuo kelio. Įvykio metu sužeistai vairuotojai buvo suteikta medikų pagalba.

21.01 val., Kalvarijos m. Ramybės g., automobilį „BMW 728“ vairavęs 30-metis vyras partrenkė tamsiame kelio ruože tamsiuoju paros metu dviratį vedusią 46 m. pėsčiąją. Dėl patirtų sužalojimų moteris išleista gydytis namuose,

21.46 val., Molėtų r., krašto kelyje Molėtai–Anykščiai,netoli Avilčių k., konflikto metu iš važiuojančio automobilio „Volvo S70“ iššoko neblaivi 34 m. keleivė.

Automobilis, kurį vairavo blaivus 39 m. vyras, moters nekliudė, tačiau iškritusi moteris kelis kartus vertėsi ant žvyro dangos kelio. Dėl galvos traumos moteris paguldyta į ligoninę, jai nustatytas 2,01 prom. girtumas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus