Pirmadienio eismo įvykiuose – susidūrimai su dviračiais, vienas vairuotojas sunkiai sužeistas

Rugpjūčio 13 d., pirmadienį, šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Įvykiuose sužeisti 4 dviračius vairavę asmenys, vienas vyriškis sužeistas itin sunkiai. Įvyko du susidūrimai su pėsčiaisiais – sužeista neleistinoje vietoje per kelią bėgusi moteris, dviračiu partrenktas pėsčiasis.

Per parą policija užregistravo 51 techninį eismo įvykį, kurių metu žmonės nenukentėjo. Vieną tokį įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas.

Pernai tą pačią dieną užregistruoti 8 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista taip pat 13 žmonių.

Pirmadienį policijos pareigūnai išaiškino 25 neblaivius vairuotojus, 13 iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė, kadangi nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas. Per parą nustatyti 95 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, 20 asmenų vairavo dviračius, būdami neblaivūs.

Popietę, 13.00 val., Šiaulių r., kelyje Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys, Ginkūnų kaime, 77 metų vyras, vairuodamas automobilį „Citroen C4“, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir į kairę sukantį traktorių „JCB“, vairuojamą 43 metų vyro. Traktoriaus vairuotojas buvo nežymiai sužeistas ir po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai, taip pat sužeistas automobilio „Citroen C4“vairuotojas ir kartu važiavusi 75 metų keleivė. Moteris dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninę, vyras po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai.

Apie 14 val., Anykščių r., ties Katlėrių k., 57 metų vairuotojas kelio vingyje nesuvaldė automobilio „VW Golf“, kuris įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Volvo S60“, kurį vairavo Lietuvos kariuomenės Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotosios pėstininkų bataliono vyr. šaulys. Eismo įvykio metu susižeidė įvykį sukėlęs vairuotojas, vyras gydomas ambulatoriškai.

14. 24 val., Kupiškio r., kelyje Kupiškis–Utena, sunkvežimį „Iveco Eurotec“ vairavęs 57 metų Baltarusijos pilietis nesilaikė saugaus greičio ir atstumo ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusio traktoriaus „Manitou“ galinę dalį. Po susidūrimo abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Įvykio metu buvo sužeistas traktorių vairavęs 39 metų vyras, dėl daugybinių sužalojimų jis paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių.

14.42 val., Rokiškio r., rajoniniame kelyje Obeliai–Zarinkiškiai–Šapeliai, neblaivus 58 metų vyras vairavo prieš keturis dešimtmečius pagamintą automobili „Moskvič“, kurio, nepasirinkus saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Laimei, įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau vairuotojui buvo nustatytas 1,43 promilės girtumas.

Vakare, apie 19.45 val., Kaune, Ukmergės g., dviratį vairavęs 54 metų amžiaus vyras, apvažiuodamas stovinčius automobilius, įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „VW Caravelle“, kurį vairavo 32 metų vyras. Per eismo įvykį sužalotas dviratininkas dėl įvairių kūno sužalojimų (galvos daugybiniai sužalojimai, kaulų lūžiai), komos būsenos paguldytas į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus