Pirmadienio įvykiuose – dviratininkai, krovininiai automobiliai ir įvykį sukėlęs pavėžėjas

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 29 d., pirmadienį, mūsų šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, sužeisti 8 žmonės.

Ryte, 6.29 val., Klapėdoje, Taikos pr. ir Dubysos g., šalutiniu keliu važiavęs automobilis „VW Polo“ susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Audi A65“, susidūrimo metu sužeistas 26 m. vairuotojas.

7.35 val., Utenos r., Šabaldauskų k., įmonės teritorijoje, vilkiko vairuotojas paliko užvestą vilkiką, šiam pradėjus riedėti, bandė įlipti į automobilio vairuotojo vietą ir jį sustabdyti, tačiau buvo sužalotas šiam krovininiam automobiliui atsitrenkus į kitą stovintį krovininį automobilį. Vairuotojas dėl sužalojimų paguldytas į ligoninės reanimaciją.

10.03 val., Palangoje, Pirties g., automobilis „Opel Meriva“, išvažiuodamas iš stovėjimo aikštelės, susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusia 49 m. pėsčiąja ir ją sužalojo, moteris gydoma ambulatoriškai.

13.07 val., Vilniuje, Ozo g., pavėžėjimo paslaugų automobilis „Toyota Prius“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu tiesiai važiavusio automobilio „Kia Ceed“ ir su juo susidūrė, pastarojo automobilio vairuotojas buvo sužeistas.

Popietę, 4.44 val., Tauragės r., Jatkančių k., krovininis automobilis „Iveco“, veidrodėliu užkabino netikėtai iš šalutinio kelio išvažiavusį dviratį, 58 m. dviratininkas paguldytas į ligoninę.

Darbo dienos pabaigoje, 107.30 val., Radviliškio r., Kutiškių k., automobilis „VW Touran“, iš šalutinio kelio sukdamas į kairę, į pagrindinę gatvę, nepastebėjo ir partrenkė pagrindiniu keliu važiavusį dviratį, 55 m. dviratininkas paguldytas į ligoninę.

Pavakarę, 18.55 val., Vilniuje, Laisvės pr., spūstyje, automobilis „Audi A4“ atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Peugeot 307“, kuris atsitrenkė į sustojusį tarnybinį policijos automobilį „Škoda Octavia“. Po susidūrimo tarnybinis policijos automobilis atsitrenkė į sustojusį automobili „VW Passat“. Eismo įvykio metu buvo nežymiai sužeistas policijos pareigūnas.

Vėlai vakare, 22.14 val., Vilniuje, Siesikų g., automobiliu „Plymouth Grand Voyager“ buvo partrenkta ne per pėsčiųjų peėją kelią kirtusi 31 m. pėsčioji, moteris gydoma ambulatoriškai.

Naktį iš pirmadienio į antradienį, 00.20 val., Vilniuje, Liepkalnio g. ties Servečės g., neblaivus 40-metis vyras vairavo automobilį „VW Touran“, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies ir atsitrenkė į stulpą bei medį. Eismo įvykio metu nukentėjo kartu važiavęs keleivis, kuris dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Ankstyvą antradienio rytą Vilniaus r., magistraliniame kelyje Vilnius–Minskas, Savičiūnų k., automobiliu „BMW 318“ buvo partrenkta į kelią įbėgusi stirna, o automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio šlaitą. Įvykio metu buvo sužeista automobilio keleivė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo vairuotoju kelyje elgtis atidžiai, stebėti aplinka, atkreipti dėmesį į kitus, labiau pažeidžiamus eismo dalyvius – dviračių, paspirtukų, motociklų vairuotojus, taip pat pėsčiuosius.

Saugokime vieni kitus keliuose, juk eismo saugumas – tai savitarpio pagarba ir atsargumas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus