Pirmas vasario savaitgalis paženklintas visais įmanomais KET pažeidimais

Pirmąjį vasario mėnesio savaitgalį, vasario 2–4 dienomis, (penktadienį–sekmadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 14 žmonių. Eismo įvykių, kuriuose būtų žuvę žmonės, neužregistruota. Dvejuose įvykiuose buvo sužeisti nepilnamečiai, vienas įvykis įvyko dėl neblaivaus vairuotojo kaltės.

Partrenkti pėstieji pėsčiųjų perėjose

Penktadienį, vasario 2 d., keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės.

Vilniuje įvyko du įvykiai, kuomet pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti pėstieji: ryte, apie 7.50 val. Laisvės pr. ir Buivydiškių g. sankryžoje buvo partrenkta 15-metė pėsčioji, kuri dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai, 9.22 val., ties S. Batoro ir Rudens gatvių sankryža esančioje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta 55 m. moteris, kuri dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių.

Dar viena pėsčioji buvo sužeista penktadienį prieš vidurdienį Širvintų r., Juodiškių k., kai vairuotojo nesuvaldytas automobilis atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį kitą automobilį ir kliudė šalia jo stovėjusią 81 m. senjorę, o po to – į šalikelėje augančią eglę. Sužalota garbaus amžiaus pėsčioji gydoma ligoninėje.

Girtas keturračio vairuotojas apsivertė

Šeštadienį, vasario 3 d., keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės.

Popietę Kaune, Kovo 11-osios g. ir Savanorių pr. sankryžoje, vairuotojos nesuvaldytas automobilis posūkyje atsitrenkė į troleibusų linijos atramą. Sužeisti du automobilyje važiavę nepilnamečiai keleiviai, 8 m. mergaitė ir 5 m. berniukas.

Taip pat pavakarę, apie 16.40 val. Panevėžio r., Pavašuoklio II k., neblaivus, teisės vairuoti neturintis 35 m. vyras vairavo keturratį, kurio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Sužeistam vyrui buvo nustatytas lengvas, 0,76 prom. girtumas.

35 vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė

Sekmadienį, vasario 4 d., policija užregistravo 2 eismo įvykius, kuriuose buvo sužeisti 2 žmonės.

Vidurdienį, Panevėžyje, nereguliuojamojoje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta 58 m. pėsčioji, kuri dėl sužalojimų gydoma ligoninės traumatologijos skyriuje.

Vakare, 18.30 val. Kaune, Jonavos gatvėje, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje susidūrus dviem automobiliams, buvo sužeista 26 m. keleivė.

Savaitgalį policijoje buvo užregistruoti 109 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 9 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Pareigūnai per tris paras išaiškino 84 neblaivius vairuotojus, pradėjo 35 ikiteisminius tyrimus dėl vairuotojų padarytų nusikalstamų veikų, t. y. transporto priemonių vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas.

Nustatytas 21 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejis, sulaikytas neblaivus vairuotojas, nepaklusęs pareigūnų reikalavimui sustoti.

Už mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant nubausti 92 vairuotojai.

Nustatyti 435 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, išaiškinti 55 atvejai, kuomet dviračius vairavo neblaivūs asmenys.

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

220

275

55

25,00

Žuvo žmonių

12

25

13

108,33

Sužeista žmonių

267

305

38

14,23

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus