Po keleivių nusiskundimų dėl karščio viešajame transporte – naujovė

Stotelės švieslentėje ir m.Ticket matote ženkliuką – snaigę? Ji rodo, jog būtent šis autobusas ar troleibusas turi kondicionavimo sistemą, praneša „Susisiekimo paslaugos“.

Pastaruoju metu, karščiams mušant rekordus, Vilniaus gyventojai pažėrė kritikos viešajam transportui – važinėja naujos transporto priemonės, tačiau juose nėra, neveikia arba neįjungiama kondicionavimo sistema.

Keleiviams tenka kęsti nežmonišką karštį.

Pasipylus keleivių nusiskundimams, „Susisiekimo paslaugos“ ėmėsi tvarkyti situaciją.

Esą atnaujinus viešojo transporto parką 9 iš 10 autobusų šiuo metu yra kondicionuojami, o iš viso net 72 proc. visų autobusų ir troleibusų.

Tai lyginant su praėjusiais metais yra didelis šuolis!

Ir dar ne viskas – birželio 22 d. sostinėje pradeda galioti vasaros viešojo transporto eismo tvarkaraščiai, tad nuo šios dienos net 81 proc. visų mieste važiuojančių autobusų ir troleibusų bus kondicionuojami, skelbia „Susisiekimo paslaugos“.

Snaigės ženklas bus rodomas ne tik stotelių švieslentėse, tačiau artimiausiu metu naujovę ketinama įdiegti ir stops.lt svetainėje.

Nedarinėkite langų!

Visgi norime priminti, kad veikiant kondicionieriams nereikėtų atverti langų ir stoglangių, o pamačius juos atvertus – prašome uždaryti.

Tik tokiu būdu viešajame transporte galima užtikrinti vėsesnę temperatūrą, kai lauke toks karštis.

Taip ir jums, ir kitiems keleiviams keliauti bus maloniau ir gaiviau.

Atidaryti langus tik su viena išimtimi

Jei visgi važiuojate autobusu ar troleibusu, kuriame kondicionieriaus nėra, stoglangį ar langus atidaryti galima.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus