Policija atskleidė, kokie reidai laukia vairuotojų

Kelių policija atskleidė, kad birželio mėnesį vairuotojams parengė ne vieną staigmeną ir vykdys įvairias prevencines priemones.

Eismo dalyviams patariama laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) reikalavimų!

Birželio 1-9 d. kontroliuojamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, taip pat vykdomos priemonės, skirtos transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejams išaiškinti ir kontroliuoti, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams išaiškinti ir kontroliuoti.

Birželio 3-9 d. kontroliuojamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, inicijuota Europos kelių policijos tinklo TISPOL.

Birželio 10-16 d. prevencinės policinės priemonės, kurių metu kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų pėstiesiems ir dviratininkams kontrolė ir užtikrinimas.

Birželio 14-20 d. vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis kontroliuoti, vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti, privalomų saugos priemonių – saugos diržų, saugos šalmų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimui kontroliuoti.

Birželio 14-25 d. kontroliuojamas transporto priemonių leistinas važiavimo greitis ir vykdoma saugaus važiavimo, manevravimo, lenkimo, važiavimo per sankryžas kontrolė.

Birželio 22-25 d. vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Birželio 24-30 d. kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų pėstiesiems ir dviratininkams kontrolė.

Birželio 25-28 d. organizuojama ir vykdoma Rusijos Federacijos piliečių, vykstančių iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją sausumos keliais, kontrolė.

Birželio 28-30 d. vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Birželio 1-30 d. tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami motociklų, mopedų, jauno amžiaus vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Birželio 1-30 d. tikrinami žemės ūkio technikos vairuotojai, principingai vertinami jų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus