Policija įspėja vairuotojus: į gatves išvažiavo motociklai – dairykitės dukart!

Savaitgalį motociklininkams oficialiai pradėjus vasaros sezoną policija automobilių vairuotojams siunčia žinia – prieš atliekant manevrą į galinio vaizdo veidrodėlius dairytis dukart! Akivaizdu, jog vairuotojai dar neapsiprato su motociklininkais gatvėse, nes savaitgalį užfiksuota nemažai įvykių, kuomet automobilių vairuotojai partrenkė motociklininkus.

Skaičiuojama, jog savaitgalio įvykiuose sužeisti 7 motociklų ir 3 mopedų vairuotojai.

Penktadienio vakare, 18.47 val., Utenoje, K. Donelaičio g., išvažiuodama iš stovėjimo vietos, automobilio „Mercedes Benz“ vairuotoja buvo neatidi, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu mopedu „CPI“. Įvykio metu buvo sužeistas 16-metis mopedo vairuotojas, jis gydomas ambulatoriškai.

Pavakarę, 17.45 val., Druskininkuose, Latežerio g., 46 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW MAN“, sukdamas į kairę, nepastebėjo ir nepraleido tiesiai pagrindiniu keliu važiavusio motociklo „Honda CBR 100“ ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeistas 26 m. motociklo vairuotojas, kuris dėl sužalojimų gydomas ambulatoriškai.

Sekmadienį, 16.10 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, 29 m. vyras, vairuodamas automobilį „Opel Vectra“ ir išvažiuodamas iš kiemo, nepraleido pagrindine gatve važiavusio mopedo „Aprilla“, kurį vairavo 17-metis vaikinas, ir su juo susidūrė. Dėl traumų nepilnametis mopedo vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Sekmadienį, 18.07 val., Alytuje, Lelijų g., susidūrė 29 m. vyro vairuojamas motociklas motociklas „Suzuki“ ir į priešpriešinę eismo juostą įvažiavęs 14-mečio, neturinčio teisės vairuoti paauglio vairuojamas mopedas „Piaggio“. Įvykio metu buvo sužeisti abu vairuotojai, jiems suteikta medikų pagalba.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad vis daugiau eismo įvykių įvyksta, kai automobilių vairuotojai dėl savo neatidumo nepraleidžia važiavimo pirmenybę turinčių motociklų, mopedų ir dviračių.

„Prašome, prieš manevruodami, būtinai įsitikinkite, kad nesudarysite kliūties kitiems eismo dalyviams ir nesukelsite jiems pavojaus. Linkime, kad kiekvieno kelionės būtų saugios“, – teigė pareigūnai.

Taip pat užfiksuota atvejų, kuomet patys motociklininkai dėl per didelio greičio nesugebėjo suvaldyti „plieninio žirgo“.

Šeštadienio popietę, 16.34 val., Prienų r., Balbieriškio sen., Išmanų k., 24 m. vaikinas, nesuvaldė vairuojamo motociklo „Honda“, kuris kelio posūkyje įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Audi A3“, vairuojamu 27 m. moters. Sužeistas motociklo vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus