Policija įvertino taksisto pavairavimą – vyrui atimta teisė vairuoti

Klaipėdos gatvėmis važinėjantis taksi „Škoda Superb“, ant bagažinės dangčio pasidabinęs užrašą „Gladiator“, puikiai žinomas ne tik vietiniams vairuotojams, bet ir policijos pareigūnams.

Vyro sąskaitoje – daugybė Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Tačiau artimiausiu metu, po paviešintos vaizdo medžiagos, vyrui teks pailsėti – jam atimta teisė vairuoti bei paskirta bauda.

Blaivas, bet vairuoja kaip girtas

Antradienį socialiniame tinkle paviešinta vaizdo medžiaga, kaip Klaipėdos gatvėmis po eismo juostas keverzoja taksi vairuotojas su „Škoda Superb“ automobiliu.

Įvykį užfiksavo iš galo važiavę žmonės, kurie neliko abejingi tokio vairuotojo elgesiui kelyje. Kadangi įtarta, jog vairuotojas gali būti neblaivus – iškviesti policijos pareigūnai.

Tačiau kaip paaiškėjo, vairuotojas buvo visiškai blaivus..

„Žmonės atsiuntę šią vaizdo medžiagą sako, kad norėjo prie vieno šviesoforo atimti iš šio taksisto raktelius.

Tačiau vos negavo dujų. Buvo paskambinta į policiją. Įtartinai važiuojantis taksi automobilis pradeda tai atbulas važiuoti, tai mėtosi po juostas, tai avarinius įsijungia riedėdamas.

Policija sustabdė taksi automobilį Šilutės pl., netoli sankryžos su Statybininkų pr. ir…taksi vairuotojas buvo blaivus.

Bet vis tiek, toks keistesnis pavairavimas, nesakykit“, – rašė vaizdo įrašą patalpinusi TV laida „Reidas“.

Tačiau keverzojimai po eismo juostas vairuotojui neapsiėjo be pasekmių.

Vairuotojai: tipinis KET pažeidėjas

Paviešinta vaizdo medžiaga internautų tarpe sulaukė didelio ažiotažo. Pasirodo, šis taksi vairuotojas vietiniams vairuotojams puikiai pažįstamas.

Ne vienas internautas rašė, kad kelyje taksi vairuotojas neprognozuojamas ir nuolatos pasižymi, kaip tipinis KET chuliganas.

Socialiniame tinkle vyras antradienį pasižymėjo net kelis kartus: pirmą kartą, kai paviešintas keverzojimas po eismo juostas, antrą – kai „Facebook“ grupėje „Klaipėdos reidai II“ pasiskųsta dėl jo chuliganiško elgesio.

Kurį laiką vaikščios pėstute

Policijos pareigūnams šis vairuotojas taip pat puikiai pažįstamas, o antradienį, panašu, priėjo liepto galą, kai jam buvo atimta teisė vairuoti.

Vairuotojų portalui „autobanas.lt“ Klaipėdos apskr. VPK teigė, kad antradienį dėl pavojingo šio vairuotojo vairavimo policija iš viso gavo net 5 pranešimus!

„Vairuotojas, vakar apie 20:15 val. sustabdytas Vilniaus pl., Klaipėdoje, ir nubaustas pagal ANK 420 str. 1d.“, – teigė pareigūnai.

Paaiškėjo, kad taksi vairuotojas nubaustas 85 eurų bauda ir 3 mėn. iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Vos prieš kelias dienas šis taksi vairuotojas jau buvo pasižymėjęs, kai sausio 20 dieną, už kelio ženklo pažeidimą, jam skirta 60 eurų bauda.

Policijos teigimu, vyras jiems puikiai pažįstamas – jo sąskaitoje ne vienas ir ne du pažeidimai.

Nuo 2008 metų vyras iš viso administracine tvarka baustas 26 kartus.

Naujienos iš interneto

2 komentarai

Komentuoti
  1. Faustas
    sausio 23, 14:08 Faustas

    tik 3 meniasiam? as galiu atsiust medziaga kaip jis vairuoja ,

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus