Policija kviečia į draugiškus reidus – vairuotojams paruošė staigmeną

Lietuvos keliuose bus tęsiama praėjusiais metais pradėta „Švaraus vairuotojo“ iniciatyva – vairuotojai kviečiami į draugiškus reidus, kurie vienu metu vyks trijuose didžiuosiuose miestuose.

Iniciatyvos organizatorius yra Lietuvos kelių policijos tarnyba, prie socialinių partnerių prisijungia ne tik švaros bendrovė „Švaros broliai“, bet ir pavežėjimo paslaugų platforma „Bolt“.

Pirmieji tokie reidai šiais metais vyks gegužės 23 d., ketvirtadienį, nuo 11 val. iki 13 val.

Vilniuje vairuotojai kviečiami atvykti į Laisvės prospekte esančią automobilių stovėjimo aikštelę prie „Pasakų parko“, Kaune reidas vyks aikštėje prie Žalgirio arenos (Karaliaus Mindaugo pr. 50, prie pėsčiųjų tilto į Nemuno salą), Klaipėdoje policijos pareigūnai vairuotojų lauks „Švyturio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje (Dubysos g. 10).

Draugiškuose iniciatyvos reiduose vairuotojai galės pabendrauti su pareigūnais prie puodelio kavos, bet ir pasitikrinti savo vairavimo istoriją.

Pavyzdingieji vairuotojai, kurie per paskutinius metus keliuose nebus padarę nusižengimų, gaus ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą suteikiantį lipduką automobiliui, bet ir partnerių dovanas:

apsilankymą „Švaros brolių“ tunelinėje automobilių plovykloje, kuponą kelionei su „Bolt“.

Organizatorius ir partneriai šia iniciatyva siekia formuoti ir skatinti pavyzdingo elgesio keliuose kultūrą, burti švarių vairuotojų bendruomenę socialiniuose tinkluose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus