Policija nejuokauja – perspėja apie ypatingus reidus

Po nakties iš penktadienio į šeštadienį, policija dar kartą įspėja vairuotojus apie rengiamus neeilinius reidus.

Naktiniame reide vien Vilniaus policijos pareigūnai nustatė eilę girtų vairuotojų, kurie ne tik riedėjo miesto gatvėmis, tačiau daužė stulpus bei vartė kelio atitvarus.

Akivaizdu, kad ne visi vairuotojai girdėjo, kad policija nuo penktadienio paruošė ypatingus reidus, kurie vyks iki trečiadienio.

INFORMUOJAME: kovo 8–12 (penktadienis-trečiadienis) dienomis visoje šalyje vykdomos tikslinės prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės: vairuotojų blaivumo patikrinimai, pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė.

„Prašome apie pastebėtus šiurkščius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus informuoti policiją“, – likti neabejingais prašo pareigūnai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dėkoja visiems, kurie esate neabejingi eismo saugumui, gerbiate save ir kitus, rūpinatės, kad visi, dalyvaujantys eisme, būtume saugūs.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vien Vilniaus policijos pareigūnai, tradicinių reidų metu, sulaikė ne vieną ir ne du girtus pažeidėjus.

Tradiciškai už vairo įkliuvo girti „CityBee“ naudotojai. Primename, kad pagal „CityBee“ taisykles, girtiems vairuotojams įmonė skiria 2 tūkst. Eurų baudą, taip pat tenka atsakyti pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, o jei girtumas viršija 1,5 prom. – pagal Baudžiamąją atsakomybę.

Taip pat reido metu nustatyti neblaivūs BMW vairuotojai.

Iš viso praėjusią savaitę policijos pareigūnai išaiškino 155 neblaivius vairuotojus, 74 iš jų nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas (taikoma baudžiamoji atsakomybė).

Užfiksuoti 158 atvejai, kai asmenys vairavo transporto priemones, nors teisės tam neturi, ne mažiau nei 450 atvejų – pėsčiųjų padaryti pažeidimai.

Reidas TV nuotr.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus