Policija ruošia reidą: kviečia atvykti, žada dovanų

Atėjus vidurvasariui, keliuose iššūkių netrūksta. Šis laikas itin intensyvus – suaktyvėja kelio remonto darbai, eisme padaugėja alternatyvių ir netradicinių transporto priemonių, į gatves išrieda ir rečiau prie vairo sėdintys vairuotojai, praneša Kelių policija.

Tęsdama „Švaraus vairuotojo“ iniciatyvą Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT) kviečia vairuotojus liepos 4 d., ketvirtadienį, nuo 11.00 iki 13.00, atvykti į draugiškus reidus, kurie vienu metu vyks Vilniuje bei Kaune.

Reido metu pavyzdingieji vairuotojai, kurie per pastaruosius metus keliuose nebus padarę nusižengimų, gaus ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą pažymintį lipduką automobiliui, bet ir partnerių dovanų.

Bendraukime, pasidalinkime patirtimi, išgirskime vieni kitus.

Socialinio tinklo „facebook“ paskyroje „Švarus vairuotojas“ rašoma, kad kviečiami prisijungti ne tik įprastų, bet ir dviračių transporto priemonių vairuotojai.

„Pabendraukime su Lietuvos policija pareigūnais, pasitikrinkime savo vairavimo istoriją.

Artūro Žuko nuotr.

Pavyzdingieji, kurie per pastaruosius metus keliuose nebus padarę nusižengimų, gaus ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą pažymintį lipduką automobiliui, bet ir socialinių partnerių“, – rašoma paskyroje.

  • Vilniuje vairuotojai laukiami Laisvės prospekte esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje prie Pasakų parko;
  • Kaune reidas vyks Tunelio g., Dainų slėnio aikštelėje.

Laukiami visi, neabejingi saugiam eismui!

Renginio informaciją galima rasti čia.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus