Policija savaitgalį vykdo netikėtus reidus

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad šį savaitgalį vairuotojų laukia netikėti reidai visoje Lietuvoje.

Liepos 5–7 d. policijos pareigūnai vykdys sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių priemonių kontrolę.

Primename, kad net mažiausias alkoholio kiekis vairuojant gali turėti įtaką vairuotojo reakcijai ir tapti skaudaus eismo įvykio priežastimi.

Šiais metais policijos pareigūnai mūsų šalies keliuose nustatė 1 772 neblaivius vairuotojus.

Išaiškinti 357 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai, nustatytas 741 asmuo, vairavęs transporto priemonę neturėdamas tokios teisės.

Iš 974 vairavusių automobilius asmenų, 486 vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės, šių vairuotojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, jiems gresia baudžiamoji atsakomybė – teisės vairuoti atėmimas, tūkstantinės baudos, areštas arba laisvės atėmimas iki 1 metų.

Taip pat nustatyti 798 asmenys, kurie, būdami apsvaigę, vairavo dviračius ar paspirtukus. Iš šių asmenų, 426 vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolės priemonės bus vykdomos kiekvieną vasaros savaitgalį, papildomai sustiprinant kontrolę muzikos festivalių ir kitokių masinių renginių metu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus